?> До 20-ї річниці Чорнобильської катастрофи | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
26.04.2006, рубрика "Дайджест"

20-а річниця Чорнобильської катастрофи

30 березня: Засідання Оргкомітету

Під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра Сташевського С.Т. відбулось чергове засідання Оргкомітету з підготовки та проведення заходів, пов’язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи.

Члени Оргкомітету проінформували про стан виконання комплексу заходів, присвячених річниці трагічної події, та заслухали інформацію керівників Вінницької та Рівненської обласних адміністрацій. Представники відповідальних міністерств та відомств повідомили про хід реалізації програм соціального, пенсійного та житлового забезпечення постраждалих громадян. Велику увагу приділено питанню завершення будівництва та здачі в експлуатацію двох медичних реабілітаційних центрів.

Надзвичайно важливою слід відзначити інформацію Міністерства фінансів про готовність відомства забезпечити в повному обсязі фінансування заходів, пов’язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи, та Міністерства праці щодо направлення до регіонів для забезпечення потреб у пересуванні інвалідів I групи, ліквідаторів наслідків на ЧАЕС, автомобілів ЗАЗ.

Також на засіданні було розглянуто питання проведення освітніх заходів, зокрема конференцій, виставок, експозицій тощо. Станіслав Сташевський, відзначаючи надзвичайну важливість організації пам’ятних подій, закликав учасників засідання посилити міжвідомчу співпрацю, що має сприяти успішності їх проведення.

Служба Першого віце-прем'єр-міністра

http://www.kmu.gov.ua

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 26 апреля 2006 г. в 8:53
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта