?> До 20-ї річниці Чорнобильської катастрофи | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
26.04.2006, рубрика "Новини"

На Луганщині готуються відзначити 20-ту річницю Чорнобильської катастрофи

З метою посилення захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, головою Луганської облдержадміністрації Геннадієм Москалем видано розпорядження щодо відзначення на Луганщині 20-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Планом заходів передбачено проведення аналізу якості диспансеризації, перевірки та покращення стану медико-санітарної допомоги чорнобильцям, поліпшення їх житлових умов та санаторно-курортного лікування, проведення обласної конференції з питань медичної допомоги постраждалим.

Також планується проведення в обласному центрі, містах і районах зборів, присвячених 20-й річниці Чорнобильської катастрофи, спортивних і культурно-масових заходів, організація тематичних виставок, вечорів, уроків пам’яті, літературно-мистецьких композицій тощо.

В Кіровську підбито підсумки конкурсу пам'ятника-монумента воїнам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС

У міськвиконкомі Кіровська відбулось засідання журі з проведення конкурсу на кращий ескізний проект пам’ятника-монумента до 20-річчя Чорнобильської трагедії воїнам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС у міському сквері "Юність".

На засіданні був розглянутий поданий на конкурс ескізний проект пам’ятника-монумента та підбито підсумки конкурсу. Більшістю голосів члени комісії ухвалили рішення визнати переможцем конкурсу О.Смірнова, художника Луганського державного фонду, та виплатити йому премію в сумі 500 грн.

Члени журі також запропонувати приватному підприємцю С.Бєлоусовій розглянути питання участі у створенні пам’ятника-монумента, а голові міської громадської організації "Союз. Чорнобиль" В.Андрєєву подати списки воїнів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС для підтвердження згоди на висічення їх прізвищ на монументі.

Прес-служба Луганської ОДА

http://www.kmu.gov.ua

Надруковано «ПЧ» № 7 (31) квітень 2006

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 26 апреля 2006 г. в 10:05
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта