?> До 20-ї річниці Чорнобильської катастрофи | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
12.08.2005, рубрика "Новини"

До 20-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Представники уряду України 02.08.2005 обговорили питання підготовки і проведення заходів, пов'язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи

Перший віце-прем’єр-міністр України Анатолій Кінах провів сьогодні засідання Організаційного комітету з питань підготовки і проведення заходів, пов’язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи. На засіданні, зокрема, йшлося про необхідність підготовки єдиного проекту заходів, спрямованих на соціальну та економічну підтримку постраждалих громадян. Анатолій Кінах констатував поступове погіршення стану здоров’я не тільки учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, але й населення України загалом. Це, насамперед, захворювання органів дихання та кровообігу.

Для вдосконалення державної політики щодо проведення заходів підтримки постраждалих внаслідок Чорнобильської аварії і було створено спеціальний Оргкомітет. До його складу увійшли представники уряду, Національної академії наук України, громадських організацій. За словами першого віце-прем’єра, у подальшому члени комітету мають намір робити все можливе для того, щоб залучити до співпраці й міжнародні організації.

http://www.kmu.gov.ua

Надруковано «ПЧ» № 8(20) серпень 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 12 августа 2005 г. в 8:27
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта