?> До 21-ї річниці Чорнобильської аварії | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.04.2007, рубрика "Новини"

Президент взяв участь у поминальних заходах з нагоди 21-ї річниці Чорнобильської аварії

Президент 4

Президент України Віктор Ющенко взяв участь у поминальному молебні та церемонії покладання квітів до Меморіального кургану «Героям Чорнобиля». Заходи відбулися у Києві з нагоди 21-ї річниці Чорнобильської аварії, що відзначається 26 квітня.

У поминальних заходах також взяли участь Секретар РНБОУ Віталій Гайдук, Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога, перший заступник Глави Секретаріату Олександр Шлапак, київський міський голова Леонід Черновецький, громадські та політичні діячі, ліквідатори аварії на ЧАЕС, родичі загиблих.

Після покладання квітів учасники заходу запалили свічки біля підніжжя меморіалу в пам’ять про загиблих під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Після цього митрополит Київський і всієї України Володимир (Сабодан) провів поминальний молебень.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання під звук дзвонів.

Після цього Президент встановив свічку в пам’ять про загиблих у Храмі Входу Господнього в Єрусалим (Чорнобильська церква).

Прес-служба Президента України

Надруковано «ПЧ» № 8 (56) квітень 2007

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 29 апреля 2007 г. в 0:14
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта