?> До Кіровограда приїхала комісія, що займається чорнобильцями | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
08.08.2012, рубрика "Наше право"

До Кіровограда приїхала комісія, що займається чорнобильцями

«Чорнобильський прес-експрес», Середа, серпня 08, 2012

Перебуваючи нещодавно у Кіровограді із робочим візитом, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко зустрівся із чорнобильцями та пообіцяв направити до області комісію, яка розгляне найбільш проблемні їхні питання та допоможе у їх вирішенні.

Така комісія вчора прибула до Кіровограда. У складі комісії – заступник Міністра соціальної політики України Лідія Дроздова, заступник директора департаменту-начальник відділу Мінсоцполітики Оксана Уяздовська та заступник директора департаменту пенсійного забезпечення-начальник відділу спеціальних пенсій ПФУ Олена Охріменко.

Вчора ж зазначена комісія розпочала прийом чорнобильців, який проводився в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І. Чижевського. На прийом зі своїми проблемами зареєструвалися близько 40 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС з Кіровограда та інших міст та районів області.

На зазначеному прийомі також були присутні заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух, спеціалісти з головного управління Пенсійного фонду в області та головного управління праці та соціального захисту населення ОДА.

Під час прийому фахівці розглянули кожну проблему, переважна більшість яких стосувалася виплати пенсій за судовими рішеннями, з наданням роз’яснення по кожному випадку відповідно до чинного законодавства.

На сьогодні, у рамках роботи зазначеної комісії, заплановано провести в обласній адміністрації розширену нараду на тему: "Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" в якій візьмуть участь губернатор Сергій Ларін, заступник Міністра соціальної політики України Лідія Дроздова, заступник директора департаменту – начальник відділу Мінсоцполітики - Оксана Уяздовська, заступник директора департаменту пенсійного забезпечення – начальник відділу спеціальних пенсій Пенсійного фонду України - Олена Охріменко, керівники Кіровоградських громадських організацій та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

http://torezdon.blogspot.com/2012/08/blog-post_8.html#more

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 8 августа 2012 г. в 13:18
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "До Кіровограда приїхала комісія, що займається чорнобильцями" 2 комментария

  1. тчт сказал(а):

    Эти Тигипские комисии созданы не решать выплату законных пенсий инвалидов Черноб., а созданы для затягивания выплат законных минимальных пенсий инвалидов Чернобыля!

  2. ИРИНАКИЕВ сказал(а):

    В 1997 проходила перерегистрация чернобыльцев по ПК №51.Занимался тогда этм отдел при МЧС в Киеве. Люди доносили дополнительные справки для подтверждения статуса. Протоколом статус или подтверждался, или “резался”. Данные заносились в компьютерную базу данных из бумажных носителей. Вопрос, где та база данных и как из нее тепреь выписку взять?И, если тогда человек прошел проверку, зачем в третий раз провку?Может быть чиновники сами себя и проверили бы на предмет того.как они сохраняют первоисточники граждан-чернобыльцев?

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта