?> Доповідна записка міністра фінансів України | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
28.06.2011, рубрика "Наше право"

УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

(МІНФІН)

01008, м. Київ, вул.. Грушевського, 12/2, тел.. 206 58 88, факс 425 90 26, e-mail: infomf@minfin.gov.ua

22.06.2011 №31-07330-3-10/4353

На №__________________________

Прем’єр-міністру України

АЗАРОВУ М.Я.

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

Від Міністра фінансів України Ф.О.Ярошенка.

Про виконання положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік»

Суть питання

Пунктом 7 частини 1 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» встановлено, що у 2011 році норми і положення статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», статей 39, 50, 51, 52, 54 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», статей 14, 23, 37 та частини третьої статті 43 «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової службі, та деяких інших осіб» застосовуються у порядку та розмірах встановлених Кабінетом Міністрів України виходячи з наявного фінансового ресурсу бюджету Пенсійного фонду України на 2011 рік.

Зазначена норма була внесена з метою забезпечення збалансованості бюджету Пенсійного фонду України, призупинення подання позовів пенсіонерів вищезгаданих категорій до суду та прийняття судами рішень на їх користь, і як наслідок забезпечення виплати пенсій своєчасно та в повному обсязі всім українським пенсіонерам, а також надання права Кабінету Міністрів України врегульовувати питання виплати пенсій вищезгаданим категоріям громадян своїми рішеннями.

Пропозиції

З метою розв’язання проблем, що склалися у зв’язку з розглядом справ, пов’язаних із соціальними виплатами та забезпечення стабільного фінансового стану Пенсійного фонду України і своєчасної виплати пенсій громадянам України, прошу Вас дати відповідне доручення Міністерству юстиції, Міністерству соціальної політики, Пенсійному фонду України забезпечити виконання норм визначених у пункті 7 частини 1 Закону України «Про внесенння змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік».

Просити Верховний Суд України, Вищий Адміністративний Суд України провести роз’яснювальну роботу серед відповідних судових органів щодо застосування у судовій практиці норм діючого законодавства України.

Прошу погодити.

Проект доручення на 1 аркуші додається. З повагою,

Міністр фінансів Ф.ЯРОШЕНКО

ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОКУМЕНТОБІГУ

СЕКРЕТАРІАТУ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

№ 31572/0/1-11 від 22.06.2011

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 28 июня 2011 г. в 8:25
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Доповідна записка міністра фінансів України" Один комментарий

  1. Турбаївський Ігор Васильович сказал(а):

    поки наші керівники ділили ордени, медалі, кто зних більше зробив добрих справ для нас,ми проспали те що називається соціальним захистом чорнобильців. Ми все чекали і вірили в обіцянки… А тепер потрібно брати ВИЛА, тому що проти лома нет приёма если нет другого лома. Тільки хто ж возьме ті вила….

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта