?> «Енергоатом» і Черкаська ОДА обговорили перспективи співпраці | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.08.2010, рубрика "Новини"

«Енергоатом» і Черкаська ОДА обговорили перспективи співпраці

Сайт міста Славутич: http://www.slavutichcity.net./modules.php?op=modload&name=Subjects&file=index&req=viewpage&pageid=2624

29 липня ц.р. представники НАЕК «Енергоатом» відвідали Черкаську область. Під час візиту вони провели зустріч з керівництвом області і промислових підприємств, відвідали енергетичні об’єкти.

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб інформував присутніх про промисловий потенціал Черкащини та перспективні інвестиційні проекти. Учасники засідання обговорили шляхи співпраці НАЕК «Енергоатом» та підприємств області, які виробляють продукцію для потреб атомної енергетики.

Окрім того, представники Компанії відвідали Канівську ГЕС, об’єкти Канівської ГАЕС та Чигиринської ПГЕС, побували на Чигиринському майданчику, де раніше, у 70-80-х роках, пропонувалося розмістити АЕС.

За словами президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського, потенційну привабливість цього майданчику зумовлює можливість доставки великогабаритного обладнання водним шляхом, наявність потужностей для видачі електроенергії тощо. На старих, уже освоєних, майданчиках планується добудувати третій та четвертий блоки Хмельницької АЕС. Спорудження серії шести нових блоків відповідно до «Енергетичної стратегії на період до 2030 року» планується на нових майданчиках.

Юрій Недашковський відзначив, що наразі триває розробка обгрунтовуючих матеріалів до кадастру майданчиків під будівництво енергоблоків нових АЕС. Орієнтовний термін закінчення робіт - вересень 2011 року.

E-mail: pr@atom.gov.ua

Internet: www.energoatom.kiev.ua

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 5 августа 2010 г. в 13:51
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта