?> ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
27.08.2009, рубрика "Дайджест, Новини"

ФЕДЕРАЦІЯ  ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

МЕДІА - ЦЕНТР

Сьогодні, 27 серпня у Будинку спілок під головуванням керівника Спільного представницького органу профспілок, Голови ФПУ В.Г.Хара відбулося засідання СПО Всеукраїнських профспілок та профоб'єднань. За результатами розгляду питання «Про проекти постанов НКРЕ «Про затвердження роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення» СПО профспілок підтримав  позицію  ФПУ  та відмовив Національній комісії з питань регулювання електроенергетики України підвищити з 1 вересня 2009 р. на 20% ціни на газ для населення.

У своєму виступі на брифінгу за підсумками засідання СПО його керівник, Голова Федерації профспілок України Василь Хара зазначив, що відмова НКРЄ обумовлена економічною недоцільністю, відсутністю фінансової необхідності та значним погіршенням соціальної ситуації в країні, яка виникне у разі прийняття такого рішення.

Професійні спілки не отримали від представників НКРЕ жодних економічних або правових аргументів, які підтвердили б необхідність прийняття такого рішення. Головна мета, яка переслідується підвищенням ціни на газ – цінове вирівнювання на вітчизняний та імпортний газ.

Потрібно відзначити, що після запровадження у 2007 році диференційованих цін на вітчизняний газ українці, заощаджуючи, зменшили щорічне споживання на 2 млрд куб.м. Це дозволяє Урядові реалізовувати його за ринковими цінами і щороку спрямовувати не менше 5 мільярдів гривень на розвиток галузі.

Рішення про підвищення ціни на газ є антисоціальним, їх справжнім мотивом є прагнення Президента, Кабінету Міністрів і Національного банку України виконати свої зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом за передвиборчі багатомільярдні позички, які ще довго повертатиме народ України.

Прес-служба ФПУ

www.fpsu.org.ua

27.08.2009

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 27 августа 2009 г. в 21:31
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта