?> Фотовиставка в Іспанії | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
15.05.2006, рубрика "Дайджест"

В Іспанії відкриті фотовиставки до роковин аварії на ЧАЕС

У рамках заходів Генконсульства України у Барселоні (Королівство Іспанія) із вшанування 20-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС у місті Есплугес відбулось урочисте відкриття фотовиставок „Діти Чорнобиля” та „Чорнобиль 2005”.

Як повідомили УНІАН у прес-службі МЗС України, у заході взяли участь представники консульської установи України, мерії міста, ділових кіл та української діаспори. При підготовці експозиції були використані роботи місцевого фотомайстра, виконані ним у співпраці з українським колегою, а також експонати одного з білоруських митців.

Фотоматеріали нагадують про трагічні наслідки катастрофи, розповідають про життя у зоні відчуження після аварії.

Під час церемонії відкриття фотовиставок, яка проходить у рамках кампанії „Есплугес пам’ятає Чорнобиль”, зі вступним словом до учасників заходу звернувся Генеральний консул України в Барселоні Юрій КЛИМЕНКО, у якому, серед іншого, дав оцінку українсько-іспанському співробітництву у сфері подолання згубних наслідків аварії на ЧАЕС.

www.unian.net

 

Надруковано «ПЧ» № 9 (33) травень 2006

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 15 мая 2006 г. в 9:29
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта