?> Герман: Зі світом потрібно говорити «мовою Чорнобиля» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
14.09.2011, рубрика "Дайджест"

Герман: Зі світом потрібно говорити «мовою Чорнобиля»

Дмитро Хилюк

«ForUm», 13 вересня 2011 р.

Радник Президента України, керівник головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації Президента Ганна Герман сумнівається в тому, що найближчим часом є можливим підвищення тривалості життя українців. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, вона заявила на прес-конференції.

«Я не можу сказати, що ми можемо зараз створити щось таке в Україні, навіть найкращу програму, яка реально сприятиме продовженню життя українців»,- зазначила вона.

При цьому Герман підкреслила, що вимога міжнародних фінансових інституцій підвищити в Україні пенсійних вік несправедлива, адже такий чинник як аварія на Чорнобильській АЕС, поставив Україну у виключне становище порівняно з іншими країнами.

«Ми повинні говорити зі світом мовою Чорнобиля, мовою жертв Чорнобиля. Світ повинен зрозуміти, що тут прирівнювати Україну до інших країн просто негуманно», - сказала вона.

Герман також додала, що аварія на ЧАЕС призвела до істотного скорочення тривалості життя українців.

http://ua.for-ua.com/politics/2011/09/13/180641.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 14 сентября 2011 г. в 0:11
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта