?> Гиденко. Некролог | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

25 жовтня 2004 року на 67 році життя перестало битися серце директора Дарницького виробничо-навчального Управління ВАТ „Південтеплоенергомонтаж”, видатного монтажника, дуже доброї людини –

Гиденко

ГІДЕНКА ВОЛОДИМИРА ВАСИЛЬОВИЧА

З 1958 року і до останніх днів, після закінчення Штерівського енергетичного технікуму, Володимир Васильович працював в тресті „Південтеплоенергомонтаж”. Він пройшов шлях від слюсаря 5-го розряду, послідовно займаючи всі посади лінійного ІТП до начальника (директора) монтажного управління.
Життя Володимира Васильовича – це приклад самовідданого служіння справі енергетики та ВАТ „Південтеплоенергомонтаж”. Полоцьк, Зеленодольськ, Трипілля, Ладижин, Запоріжжя, Кузнецовськ, Київ, Чорнобиль, Індонезія, Куба – це не повний перелік адрес енергетичних об’єктів, в спорудженні яких він брав участь Володимир Васильович. В часи великого лиха – аварії на Чорнобильській АЕС – Володимир Васильович, як начальник Трипільського Монтажного управління, очолив виконання робіт по ліквідації наслідків, які були доручені тресту „Південтеплоенергомонтаж”. Радянський Уряд гідно оцінив його участь в ЛНА на ЧАЕС – дві подяки від Голови Урядової Комісії, орден „Жовтневої Революції”, Грамоти Міненерго СРСР, органів влади, дирекції ЧАЕС, військових.
Професіоналізм, чесність, чуйність, обов’язковість, порядність – риси характеру присутні Володимиру Васильовичу – забезпечили йому повагу та авторитет в колективі ВАТ „Південтеплоенергомонтаж”. Член Правління ВАТ „Південтеплоенергомонтаж” з 1995 року.
Спостережна Рада, Правління і колектив Генеральної Дирекції ВАТ „Південтеплоенергомонтаж” сумують в зв’язку зі смертю Володимира Васильовича Гіденка та висловлюють співчуття його родині.

Надруковано «ПЧ» №10/ 2004

Запись была опубликована: (ом) Пятница, 29 октября 2004 г. в 14:27
и размещена в разделе Пам'ять, Південтеплоенергомонтаж, Спогади.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта