?> Голові КУПР винесли попередження за те, що він прийшов до чорнобильців | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Голові КУПР винесли попередження за те, що він прийшов до чорнобильців

Gazeta.ua, 01.12.2011 16:53

Суд, який розглядав протоколи, складені на чорнобильців та голову КУПР Сергія Мельниченка, виніс Мельниченку попередження. Рішення щодо чорнобильців не виносилося, оскільки вони не з'явилися.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

Засідання у Печерському районному суді почалося із затримкою на годину, через реєстрацію документів, яка затягнулася.

Суддя Роман Новак не пустив до кабінет слухачів, серед яких було два журналіста.

Після судового засідання Мельниченко прокоментував рішення суду: "Наскільки я розумію, суддя абсолютно не свідома людина. Він переглянув матеріали і навіть не вникав у суть. Виніс попередження. Це мінімальна міра покарання, але я намагався довести, що не просто відсутній склад злочину, а відсутня сама подія. Я не голодував, не проводив акцію - я прийшов надати правову допомогу, щоб міліція не розганяла чорнобильців. За це на мене склали протокол. Абсурд. Боюсь уявити, яке рішення ухвалять по чорнобильцях. Тобто, як на хлопський розум, от стоїш ти тут і навіть можеш не знати, що тут стояти заборонено. І все - на тебе складуть протокол".

Мельниченко також сумнівається в правдивості показів свідка, які зачитав йому суддя Новак.

"Як розумію, текст надрукували від імені свідка і просто вписали прізвище. Там йдеться, що "я бачив, як о такій-то годині прийшов державний виконавець і зачитав рішення суду". Це об 11 годині, майже вночі. Я в упор не бачив там державного виконавця. І там у людей не бачили ні його, ні постанову суду".

Також він зазначив, що чорнобильців будуть викликати повторно у будь-якому разі. Коли це буде, йому поки не відомо.

Говорячи про те, що суддя не пустив на розгляд справи слухачів, серед яких були і представники засобів масової інформації, Мельниченко наголосив: "Те, що суддя не пустив слухачів, аргументувавши це тим, що "куди я вас поміщу", аргументація не переконлива. Ці три людини, які прийшли, спокійно б помістилися. Він просто не хотів, щоб ЗМІ бачили, як він виносить рішення".

http://gazeta.ua/articles/politics/_golovi-kupr-vinesli-poperedzhennya-za-te-scho-vin-prijshov-do-chornobilciv/412392

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 1 декабря 2011 г. в 19:45
и размещена в разделе Дайджест, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Голові КУПР винесли попередження за те, що він прийшов до чорнобильців" Один комментарий

  1. Мария сказал(а):

    Одно успокаивает, что рано или поздно, но выбросим на помойку эту власть точно также, как и избрали (а они уже заработали, пусть и дальше продолжают, легче выгнать будет…), а судьи, которые принимают антинародные сейчас решения, будут улицы ( и то за честь пусть считают!) подметать! Когда изучат Конституцию, вот тогда пусть и проходят собеседование на должность технички в суде…

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта