?> Голові Харківської обласної ради | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
10.09.2015, рубрика "Наше право, Новини"

Голові Харківської обласної ради Чернову С.І.

«Право кожного на життя охороняється законом».
(КОНВЕНЦІЯ про захист прав людини і основоположних свобод)

Шановний Сергію Івановичу!

26 квітня 2016 року відзначатиметься 30 річчя з дня Чорнобильської катастрофи. Ми, постраждалі від цієї техногенної аварії та ті, що ціною свого здоров’я приймали участь в ліквідації наслідків аварії, вдячні керівництву Харківської області за те, що було проявлено піклування про нас і в 1991 році відкрито обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення, який займається наданням медичної допомоги виключно «чорнобильцям».

У вересні 2013 року було розпочато капітальний ремонтом першого поверху стаціонарного корпусу, де розташовані приймальне відділення, відділення функціональної діагностики та ультразвукових досліджень, частина фізіотерапевтичного відділення. Для забезпечення роботи стаціонару вищезазначені  служби тимчасово розташували в пристосованих умовах, що негативно впливало на лікувальний процес. Але ремонтні роботи були розраховані на півроку, медичний колектив диспансеру докладав всіх зусиль щодо безперебійної  якісної роботи.

У лютому 2014 року ремонтні роботи були призупинені і не відновлені до тепер. Наслідки вищезазначеного факту негативно впливають на ефект лікувального процесу і провокує незадоволення у осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС.

На сьогоднішній день, диспансер являється основою, гарантованого державою, захисту втраченого здоров’я ліквідаторів, як Харківщини так і осіб даної категорії, відселених з тимчасово окупованої території України. Тим більше, що серед пацієнтів лікувального закладу  знаходяться і наші діти,  захворювання яких зумовлене впливом іонізуючого опромінювання.

Переконливо просимо Вас допомогти з закінченням ремонту першого поверху стаціонарного корпусу обласного клінічного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення, оскільки ми потребуємо уваги держави і чиновників.

Ми хочемо жити, в супереч статистичних даних, які нажаль не тішать.

Додатки: 1 аркуш.

З повагою,
заступник голови  Всеукраїнської спілки
ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86»                                  В.П. Деркач


Запись была опубликована: (ом) Четверг, 10 сентября 2015 г. в 22:36
и размещена в разделе Наше право, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта