?> Громадська колегія МНС | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Чергове засідання Громадської колегії

Громадська колегія при Міністрові України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи провела своє чергове засідання 26 серпня.

Проводив засідання голова Громадської колегії Олександр Зеленцов.

МНС Громадська колегія 1

Головні питання, що постали на порядку денному – це питання виборів заступників голови Громадської колегії та розподіл членів Громадської колегії по секторах.

Одним з заступників Голови став Пилип Десятников – президент Асоціації інвалідів-чорнобильців МВС України, місце ж другого заступника залишається вакантним.

МНС Громадська колегія 2

Діяльність Громадської колегії розділилась на чотири сектора за такими напрямками: Чорнобильська тематика та безпека роботи ядерних об’єктів України в рамках МНС, служба порятунку, цивільна оборона та робота зі ЗМІ та громадськістю.

МНС Громадська колегія Зеленцов

Крім того, на засіданні розглядався проект Положення про використання фінансових видатків Державного бюджету України для надання адресної грошової допомоги членам громадських організацій для проведення операцій, придбання життєво важливих медичних препаратів, післяопераційну та медичну реабілітацію, рішення соціальних проблем і обговорювались напрямки роботи на 2005 рік.

Прес-служба МНС

Надруковано «ПЧ» № 8 (20) серпень 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 12 августа 2005 г. в 8:57
и размещена в разделе Новини, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта