?> “Громадянська позиція” вийде в понеділок у Костянтинівці на захист конституційних прав і свобод | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
12.03.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

"Громадянська позиція" вийде в понеділок у Костянтинівці на захист конституційних прав і свобод

«Східний експрес», неділя, березня 11, 2012

Донецька обласна парторганізація «Громадянська позиція» 12 березня візьме участь у мітингу, який відбудеться об 11:00 у Костянтинівці за адресою: пр. Ломоносова 119 (на площі перед Палацом культури «Октябрь»), повідомляє сайт Анатолія Гриценко http://grytsenko.com.ua/.

На мітинг запрошені всі небайдужі до дій влади політичні партії, громадські організації Донецької області та всі бажаючі відстояти свої права.

Мітинг буде присвячено захисту конституційних прав і свобод громадян України, боротьбі за свої права представників різних соціальних категорій, таких як чорнобильці, афганці, діти війни. Головною вимогою мітингуючи стане відставка Уряду і Президента, відставка Конституційного суду, звільнення політв’язнів та виконання рішень судів по виплатам допомоги чорнобильцям.

« Уряд поставив нас «коліна», залишив на межі виживання. Азаров запропонував взяти у руки лопати та працювати. Але ми встанемо з колін і скажемо «ні» цій владі! Восени, коли будуть вибори, ми заставимо їх прийти до нас, встати на коліна і поклястися народу України своїми дітьми та онуками, що вони не зрадять своїм передвиборним обіцянкам», - заявив Микола Ковалевський, заступник голови Донецької громадської організації «Остров».

«Боротьба за свої права представників різних соціальних категорій, таких як чорнобильці, афганці, діти війни давно вже вийшла за межі Києва, та навіть обласних центрів і зараз вже збирає людей на площах в інших містах і селах . Наша «Громадянська позиція» буде підтримувати всі починання вільних людей боротися за свої права», - говорить Олександр Гевелєв, голова Донецького обласного осередку партії «Громадянська позиція» .

Нагадаємо, що мітинг на захист Конституційних прав громадян України вже відбувся в обласному центрі Донецької області 6 березня і вже пішов хвилею по області. 12 березня , у понеділок також противладний мітинг відбудеться на Луганщини. Запрошуємо всіх небайдужих 12 березня о 10:00 прийти на мітинг, який відбудеться на площі Героїв ВОВ 9 біля будівлі №3 Луганської облдержадміністрації.

http://torezdon.blogspot.com/2012/03/blog-post_2751.html#more

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 12 марта 2012 г. в 7:49
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта