?> Ім’я зірки – Чорнобиль | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Ім’я зірки – Чорнобиль

Спектакль11Спектакль18Спектакль24Спектакль30

13 жовтня 2006 року в експозиції Національного музею „Чорнобиль”  відбулася дуже зворушлива незвичайна подія, яка визвала сльози співчуття у всіх присутніх у залі  – Інтернаціональний молодіжний театр OST-Arbeiter м. Берліну (Німеччина) показував свій спектакль „Ім’я зірки – Чорнобиль”,  присвячений всім постраждалим від Чорнобильської катастрофи. Автори сценарію та режисери Марина Шубарт та Наталія Бондар. В основі сценарію – спогади вдови загиблого пожежника Василя Ігнатенко Людмили.

Спектакль31Спектакль34Спектакль37

Трупу складає молодь з Німеччини, Польщі, Швейцарії, Болівії, Росії, України. Тема, розіграна у спектаклі, зачепила серця молодих виконавців так глибоко, що вони не стримували сліз під час дійства і тоді, коли змінювали одяг між сценами. Ці молоді люди, яки з акцентом говорили по-руські, розучили цю п'єсу російською мовою, щоб показати її за межами Німеччини, в країнах, постраждалих від Чорнобильської катастрофи.  Всі присутні відчували їх справжню щирість, відвертість, небайдужість до долі людей, яким на одне життя випало стільки горя.  Серця виконавців і глядачів билися в унісон. Довго не затихали оплески вдячних глядачів.

Анна  КОРОЛЕВСЬКА,

заступник генерального директора

Національного музею „Чорнобиль” з наукової роботи,

заслужений працівник культури України

 

Надруковано «ПЧ» № 19-20 (43-44) жовтень 2006

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 13 октября 2006 г. в 18:56
и размещена в разделе Національний музей "Чорнобиль", Чорнобиль і світ.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта