?> Інформаційна служба Чорнобильської АЕС інформує | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
13.08.2013, рубрика "Новини"

13 серпня 2013 року на Чорнобильській АЕС розпочала роботу експертна місія МАГАТЕ

13 серпня 2013 року на Чорнобильській АЕС розпочала роботу експертна місія МАГАТЕ з розгляду та видачі коментарів до проекту технічних специфікацій на упаковки з кондиціонованими відходами. Місія організована в рамках проекту технічного співробітництва МАГАТЕ UKR/9/030 «Надання допомоги ЧАЕС у знятті з експлуатації та безпечному поводженні з радіоактивними відходами».

На майданчику Чорнобильської АЕС в даний час проводяться пусконалагоджувальні роботи з подальшим введенням в експлуатацію промислового комплексу по поводженню з твердими РАВ та заводу з переробки рідких РАВ. Упаковки РАВ, що підлягають захороненню у приповерхневому сховищі будуть направлятися в спеціально обладнане приповерхневе сховище ТРО.

Перед початком експлуатації установки з переробки/кондиціонування РАВ рекомендується, щоб постачальник радіоактивних відходів склав Технічні специфікації на кожен тип упаковок відходів, що підлягають захороненню. Технічні специфікації повинні містити перелік технічних умов на виготовлення упаковок, інформацію про характеристиках кінцевого продукту кондиціонування, а також процедури тестування, призначені для контролю якості виготовлених упаковок РАВ.

Метою місії є отримання рекомендацій та коментарів до розроблених Чорнобильською АЕС технічних специфікацій на упаковки для твердих і стверджених РАВ.

У роботі місії беруть участь, крім експертів МАГАТЕ, представники Державного агентства з управління зоною відчуження, персонал ДСП ЧАЕС, Централізованого підприємства по поводженню з РАВ, Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки. Місія закінчить роботу 15 серпня, за її результатами будуть підготовлені офіційні рекомендації.

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 13 августа 2013 г. в 13:12
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта