?> Інформаційна служба Чорнобильської АЕС повідомляє | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
15.02.2013, рубрика "Новини"

На ЧАЕС створено комісію з розслідування причин руйнування

13.02.2013 наказом генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Ігоря Грамоткіна, з метою розслідування причин часткового руйнування будівельних конструкцій машинного залу другої черги блоку Г ЧАЕС, створена комісія, яку очолив директор технічний (- головний інженер) Андрій Білик.

Перед комісією поставлено завдання в 14-денний термін проаналізувати ситуацію, яка призвела до руйнування будівельних конструкцій, а також надати пропозиції щодо усунення наслідків.

На Чорнобильській АЕС із робочою поїздкою перебувають депутати Верховної Ради України

Сьогодні, 13 лютого, на Чорнобильській АЕС із робочою поїздкою перебувають члени Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС на чолі з головою комітету Іриною Сех. Окрім членів Комітету, в поїздці беруть участь представники ДІЯРУ, Мінрегіонбуду, Мінприроди, НАЕК «Енергоатом», Атомпрофспілки, ЄБРР та інших організацій.

В програмі поїздки - відвідування заводів із переробки рідких та твердих відходів, монтажної зони нового безпечного конфайнмента, оглядового павільйону об’єкта «Укриття», майданчика будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива.

Після ознайомлення з майданчиком буде проведено засідання за участю керівництва Державного агентства України з управління зоною відчуження та ДСП «Чорнобильська АЕС», мера міста Славутича, де будуть заслухані доповіді щодо стану реалізації завдань зі зняття з експлуатації блоків ЧАЕС та перетворення об’єкта «Укриття», реалізації міжнародних проектів, проблемних питань зони відчуження, соціального захисту працівників ЧАЕС та жителів міста Славутича.

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 15 февраля 2013 г. в 13:01
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта