?> Інформаційне повідомлення Всеукраїнської Ради учасників ЛНА на ЧАЕС | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Інформаційне повідомлення Всеукраїнської Ради учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

До Всеукраїнської Ради учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС /далі Всеукраїнська Рада учасників ЛНА на ЧАЕС/ надходять окремі звернення щодо надання інформації з приводу проведення 16 серпня 2012 року якогось "круглого столу" чи робочої зустрічі керівників громадських чорнобильських організацій в м Києві.

Виходячи з викладеного, Всеукраїнська Рада учасників ЛНА на ЧАЕС повідомляє наступне:

1. Всі  копії звернень, заяв, або інших документів від імені Всеукраїнської Ради учасників ЛНА на ЧАЕС, які  прийняті та відправлені від її імені, публікуються електронною газетою "Пост Чорнобиль", сайтами "Я чернобылец", "Мы чернобыльцы" та "Чорнобильський Прес-Експрес" і у подальшому можуть публікуватись  в інших засобах масової інформації лише з  дозволу та з посиланням на ці видання.

2.  У  зв’язку із  знаходженням на розгляді запитів і звернень Всеукраїнської Ради учасників ЛНА на ЧАЕС у владних структурах, організація та проведення неузгоджених масових протестних заходів, "круглих столів", робочих  зустрічей, тощо, до закінчення строків надання письмових та обґрунтованих відповідей від владних структур – є передчасними і провокаційними.

3. На даному етапі Всеукраїнська Рада учасників ЛНА на ЧАЕС посилено працює над реалізацією прийнятих Першим Всеукраїнським з’їздом учасників наслідків аварії на ЧАЕС документів, а також документів, які напрацьовані і прийняті у післяз’їздівський період.

4. Першим Всеукраїнським з’їздом учасників наслідків аварії на ЧАЕС було сформовано Всеукраїнську Раду учасників ЛНА на ЧАЕС, як постійно діючий координаційний орган у період між з’їздами, шляхом створення відповідних профільних комітетів за напрямками роботи. Члени профільних комітетів були затверджені з’їздом та ввійшли до складу Всеукраїнської  Ради учасників ЛНА на ЧАЕС. Персональний склад профільних комітетів було оприлюднено у ЗМІ. Тому офіційними представниками з організації чи проведення будь-яких заходів можуть бути лише особи, уповноважені на те Всеукраїнською Радою учасників ЛНА на ЧАЕС, або керівники відповідних комітетів за напрямком змісту діяльності і роботи комітету.

Разом з тим, діяльність Всеукраїнської Ради учасників ЛНА на ЧАЕС є демократичною, публічною і відкритою і кожен бажаючий учасник ЛНА на ЧАЕС може долучитися до її роботи, та таким чином увійти до її складу.

15 серпня 2012 року

Комітет з організаційних питань, зв’язках  з громадськістю та ЗМІ Всеукраїнської Ради учасників ЛНА на ЧАЕС

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 15 августа 2012 г. в 14:25
и размещена в разделе Всеукраїнська Рада учасників ЛНА на ЧАЕС.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Інформаційне повідомлення Всеукраїнської Ради учасників ЛНА на ЧАЕС" Один комментарий

 1. Олег сказал(а):

  Бред это все.
  1. Руководители сидят тише воды ниже травы…..Лижут зады власти…..
  2.Необходимо бороться, а значит любимыми методами . Руководители организаций бояться выхода на улицы людей. Причина это запрет суда на проведение акций возле адм.зданий в Киеве…

  3. Не секрет, что руководители чернобыльских организаций “прикормлены” и жируют втихаря….а дураков чернобыльцев выводят, только тогда когда от власти им что-то надо….лично…

  4. Всеукраїнськая Рада учасників ЛНА на ЧАЕС – это профанация….и написание писем к выс.слоям власти это затягивание времени и успокаивание масс…
  А необходимо четко и последовательно требовать возращения базовых пенсий по Закону ст.54 п.4, ст.59 для военных офицеров, ст.59 п.3 для срочников , для эвакуированных и 2 категории…
  Практически идет болтология и “домашняя склока” и работы по защите чернобыльцев ноль……

  Вы хуже Андреева и его отщепенцев…. людей необходимо выводит на улицы и привлекать Януковича и Андреева за не выполнение договора (выполнение ст.54 п.4) и предвыборных обещаний….Импичмент Януковичу необходимо было проводить вчера, а шайка “руководителей” чернобыльцев заигрывают с зековской фуфайкой……..

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта