?> Інформація про відкликання законопроекту №4321 | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
26.02.2011, рубрика "Новини"

ЗАСІДАННЯ ДЕСЯТЕ (Уривок)

ЗАСІДАННЯ ДЕСЯТЕ

(Уривок)

Сесійна зала Верховної Ради України

18 лютого 2011 року, 10.00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України  В.М.ЛИТВИН

ГОЛОВУЮЧИЙ.

…Шановні колеги, ми зараз мали з вами розглядати проект Закону про  внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо пенсійного забезпечення)(реєстраційний номер 4321). Разом з тим, автори законопроекту Шенцев і Дейч звернулися з листом до Верховної Ради України, точніше кажучи до Голови Верховної Ради України, такого змісту: «У зв’язку з необхідністю доопрацювання закону, відкликаємо законопроект».

Тому я зараз поставлю на голосування пропозицію, прошу підтримати, шановні колеги,  про відкликання проекту закону за ініціативою народних депутатів України (реєстраційний номер 4321). Прошу голосувати.

11:42:23

За-246

Рішення прийнято. Дякую.

ПОСТАНОВА
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відкликання проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо пенсійного забезпечення

Відповідно до  частини  другої  статті  104 Регламенту Верховної Ради України (1861-17) Верховна Рада України постановляє:

Погодитися з  пропозицією народних депутатів України Шенцева Д.О. та Дейча Б.Д. про відкликання проекту Закону України про внесення змін до  Закону України "Про  статус і соціальний захист громадян, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо пенсійного забезпечення (2951-17) (реєстр. № 4321), поданого народними депутатами України Рижуком С.М., Шенцевим Д.О., Дейчем Б.Д., та зняти його з розгляду.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 18 лютого 2011 року

№3063-VI

(Джеpeло документа -zakon1.rada.gov.ua)

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 26 февраля 2011 г. в 10:11
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта