?> Информслужба Чорнобильської АЕС інформує | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
15.06.2013, рубрика "Новини"

Розпочато другий підйом Арки

Сьогодні на майданчику об'єкта «Укриття» Чорнобильської АЕС розпочався другий підйом східної частини Арки вагою 3788,6 тонн. Підйомні операції виконуються в 2 етапи: 12 червня Арку піднімуть на висоту 12 метрів і 13 червня ще на 21 метр, після чого її загальна висота досягне 85 метрів.

Напередодні, 11 червня, була проведена повна перевірка металоконструкцій Арки, контроль працездатності системи піддомкрачування і геодезична зйомка положення металоконструкцій Арки і фундаментів.

Нагадуємо, що 24 листопада 2012 р. був виконаний перший підйом східної частини Арки вагою 5300 тонн на висоту 22 м. Всього для східної частини буде виконано 3 підйоми. Третій підйом планується на кінець 2013 року, після чого східний сегмент буде зрушено в бік об'єкта «Укриття», а на звільненому майданчику розпочнуться роботи з монтажу металоконструкцій західного сегменту Арки.

Спостерігати за ходом підйомних робіт у режимі online можна на нашому сайті: http://www.chnpp.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=230&Itemid=101&lang=uk

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 15 июня 2013 г. в 12:02
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта