?> Інший Чорнобиль | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
12.02.2012, рубрика "Кіно"

Інший Чорнобиль

В неділю, 12 лютого о 21.30 на телеканалі ТВі відбудеться телевізійна прем'єра документального фільму "Інший Чорнобиль". По завершенню трансляції обговорення в студії.

Автор сценарію і режисер - Андрій Михайлик, оператор – Олег Маловіцький - члени незалежної медіапрофспілки.

Інформація про фільм

ІНШИЙ ЧОРНОБИЛЬ Для абсолютної більшості землян, Чорнобиль - точка на планеті, звідки почалася нова епоха існування: доба приборкання гігантських рукотворних катастроф. Їх ще називають техногенними Наша розповідь про інший Чорнобиль і Чорнобильщину. А ще - про чорнобилян.

Саме так, чорнобилянами, іменують себе ті, для кого прадавня древлянська земля - це не абстрактні тисячі квадратних кілометрів території, що вже понад чверть століття зветься зоною відчуження... Це рідна домівка, так неочікувано і раптово залишена. Назавжди.

Режисер, автор сценарію Андрій МИХАЙЛИК, автор ідеї Анатолій АРТЕМЕНКО, оператор Олег МАЛОВІЦЬКИЙ, музика, звук Оксани БУТ, генеральний продюсер Дмитро ПРИКОРДОННИЙ.

Виробництво "ІНЖЕНЕР-СЕРВІС МЕДІА", 2011

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 12 февраля 2012 г. в 8:20
и размещена в разделе Кіно.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта