?> Інваліди та ветерани війни отримають доплати | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
30.10.2004, рубрика "Наше право"

Відразу після 60-ої річниці визволення України інваліди та ветерани війни отримають доплати до пенсій "за особливі заслуги"

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, згідно з якою вивів доплати до пенсій “за особливі заслуги” окремим рядком з загальної бази нарахування пенсії за віком. “Фактично це означає, що громадянам, які отримують пенсії “за особливі заслуги”, будуть нараховуватися від 56 до 114 гривень додатково до 284 гривень загального розміру пенсії за віком”, - пояснив міністр праці та соціальної політики України Михайло Папієв.

Роз’яснюючи постанову Уряду, Михайло Папієв сказав, що для ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни ця норма почне діяти вже з 1 листопада 2004 року. “Всі інші громадяни, яким призначені пенсії “за особливі заслуги” почнуть отримувати доплати з 1 січня 2005 року”, - повідомив він.

Окрім ветеранів Великої Вітчизняної війни, нагороджених орденами та медалями, право на отримання пенсій за особливі заслуги мають видатні спортсмени – переможці Олімпійських та Параолімпійських ігор, чемпіони світу та Європи, космонавти, народні депутати, а також багатодітні матері та особи, які мають ордени та звання “заслужений”.

Прес-служба Кабінету Міністрів,
http://www.kmu.gov.ua,
27.10.2004

Надруковано «ПЧ» № 10/ 2004

Запись была опубликована: (ом) Суббота, 30 октября 2004 г. в 6:36
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта