?> Інваспорт | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.05.2005, рубрика "Соціальне партнерство"

Тріумфальна перемога українських фехтувальників

Шість медалей (2 – золоті, 1 – срібну та 3 - бронзові) привезли на батьківщину українські спортсмени  з Кубку світу з фехтування на візках.

Старший тренер з фехтування на візках, Геннадій Яновський, так прокоментував ці змагання:

„Міжнародний турнір „Гарда” – Кубок світу з фехтування на візках проходив з 19 по 23 травня 2005 року  у невеличкому місті Лонато, що в Італії. Змагання, в яких цього року взяли участь спортсмени 14 країн, стали вже традиційними і провадилися під патронатом італійських карабінерів всьоме.

Триумфальна-перемога-Лукяненко2

Україну на цьому турнірі представляли шість фехтувальників - поєднання досвіду та молодості: золотий та бронзовий призер ХІІ літніх Паралімпійських ігор, Андрій Комар, учасники тієї ж Паралімпіади земляк Андрія, Сергій Шенкевич та киянка, Ірина Лук’яненко а також молоді фехтувальники: Михайло Бажуков з Миколаєва, Антон Дацко з Львівської області та Микола Давиденко.

В цілому турнір пройшов на непоганому рівні, але до Італії не приїхало декілька провідних спортсменів світу. Так, були відсутні основні наші суперники – фехтувальники Гонконгу. Частина команд також не мала своїх лідерів. Так в Лонато не приїхали кращі шпажисти та фехтувальники на шаблях.

Триумфальна-перемога-Шенкевич

В результаті триденної запеклої боротьби українські спортсмени завоювали шість медалей. Підтвердили свій високий клас Андрій Комар (перше місце -  у рапірі і третє місце -  у шпазі) та Сергій Шенкевич (золото - у шпазі та бронза - шаблі) До речі необхідно підкреслити, що Шенкевич та Давиденко нещодавно розпочали фехтувати шаблею і третє місце Сергія –доволі високий результат. Ірина Лук’яненко поповнила скарбничку збірної срібною медаллю у рапірі та бронзою - у шпазі.

Поздоровляючи наших спортсменів, Президент Національного Комітету спорту інвалідів України, Валерій Сушкевич наголосив: „ Це перший Кубок світу після афінської Паралімпіади, в якому взяла участь наша національна команда спортсменів – візочників і шість медалей дуже потужний результат. Вперше після Паралімпіади українські спортсмени показали такий високий результат. Достатньо сказати, що до складу збірної входить перший фехтувальник світу – Андрій Комар. Перші нагороди після грецької Паралімпіади завоювала єдина дівчина  – Ірина Лук’яненко. Бійцівський характер показав на турнірі і Антон Дацко, якого жереб звів з кращим фехтувальником – Комаром. Провівши достойно бій, Антон зайняв почесне шосте місце.”

Успішно в Лонато  виступили і наші молоді фехтувальники Михайло Бажуков та Микола Давиденко.

Костянтин ПЯТИЛЕТОВ 

Надруковано «ПЧ» № 5(17) травень 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 5 мая 2005 г. в 13:15
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта