?> Івано-Франківські депутати скликають позачергову сесію через пенсійну реформу | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
11.07.2011, рубрика "Дайджест"

Івано-Франківські депутати скликають позачергову сесію через пенсійну реформу

Анастасія Романюк

GolosUA.com, 11.07.2011р.

Депутати Івано-Франківської міської ради ініціюють скликання позачергової сесії, щоб відреагувати на прийняття змін до Пенсійного кодексу.

Про це заявив депутат Івано-Франківської міськради Юрій Соловей сьогодні на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

За словами голови фракції «Громадський форум», депутати планують прийняти звернення до Президента України Віктора Януковича, в якому висловлять своє ставлення до реформування пенсійної системи в Україні, а також вимогу накласти вето на законопроект. Депутат переконаний, що більшість фракцій міськради підтримає звернення до Президента, а потім і інші міста візьмуть приклад Івано-Франківська.

«Закон України «Про законодавче забезпечення пенсійної реформи» є неконституційним за всіма параметрами. Він не відповідає волі більшості громадян країни і лише ускладнить становище простих людей», - зазначив Юрій Соловей.

На думку депутата Івано-Франківської міськради Володимира Чорноус, новий закон про пенсійну реформу не відповідає змісту вимог Конституції України, а також присутні порушення встановленої процедури під час його прийняття.

«Збільшення пенсійного віку, і порушення принципу зворотної сили закону про збільшення мінімального страхового стажу та відсутності компенсаційних механізмів для людей передпенсійного віку - це все б'є по простих людях. Однак закон зберіг існуючі пенсійні пільги для народних депутатів і чиновників, оскільки депутати «забули» внести відповідні зміни до Законів України «Про статус народного депутата» та «Про державну службу», - обурюються івано-франківські депутати.

Звернення до мера Івано-Франківська вже підготовлено, тому депутати міськради сподіваються, що вже цього тижня позачергова сесія таки відбудеться.

http://www.golosua.com/ua/main/article/politika/20110711_ivano-frankovskie-deputatyi-sozyivayut-vneocherednuyu-sessiyu-iz-za-pensionnoy-reformyi

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 11 июля 2011 г. в 17:27
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта