?> Китай піклується про здоров’я чорнобильців | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
03.09.2012, рубрика "Чорнобиль і світ"

Китай піклується про здоров’я чорнобильців

Високий Вал, 09:25, 3.09.2012 р.

Уряд ухвалив рішення про підписання Угоди (у формі обміну листами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Міністерству надзвичайних ситуацій України мобільних радіологічних лабораторій, комп’ютерного та медичного обладнання.

Повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Відповідне розпорядження, підготовлене Мінекономрозвитку, прийнято 29 серпня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України.

Метою укладання зазначеної Угоди є створення правових засад для реалізації проекту безоплатної допомоги з боку Уряду Китаю щодо надання МНС мобільних радіологічних лабораторій, комп’ютерного та медичного обладнання.

Реалізація проекту сприятиме підвищенню рівня безпеки населення, яке проживає на територіях, які найбільше постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (Волинська, Житомирська, Київська, Рівненська, Чернігівська області), зокрема дозволить здійснювати контроль сільськогосподарської сировини та продуктів харчування на вміст шкідливих речовин та забезпечить належний рівень медичного захисту населення,  яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Уряд також уповноважив Міністра економічного розвитку і торгівлі України Петра Порошенка підписати дану Угоду від імені Уряду України.

http://newvv.net/ukraine/218686.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 3 сентября 2012 г. в 20:24
и размещена в разделе Чорнобиль і світ.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Китай піклується про здоров’я чорнобильців" 2 комментария

  1. Валерій сказал(а):

    Статейка коротка, багато в чому справедлива, однак спірна в частині того, що залишає поза межами дійсних ліквідаторів та потерпілих, евакуйованих з 30-кілометрової зони, котрі отримали найважчий радіаційний удар, важко хворіють, не можуть себе забезпечити їжею, а тим більше лікуванням, та чи не більша частина з них вже поза межами цього світу, залишивши сімї без підтримки. Державобандотворці, в цей час жирують з пограбованого народу та ховають награбоване чим подалі, тож до чого ми докотимось?

  2. ИРИНАКИЕВ сказал(а):

    Создают материальную базу для изучения влияний последствий аварии,завуалированно так.Очередной проект.Не факт,что деньги только из Китая. Китай-прикрытие. Беспплатно тольок бывает в мышеловке.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта