?> Ківалову доручили реформувати Європейський суд | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
18.11.2010, рубрика "Новини"

Ківалову доручили реформувати Європейський суд

18 листопада 2010

Депутат від Партіі регіонів Сергій Ківалов призначений доповідачем ПАРЄ з питань реформування Європейського суду з прав людини.

Як повідомила прес-служба депутата, таке рішення ухвалив Комітет з юридичних питань та прав людини.

Відповідно до повідомлення, "Ківалов займеться проблемами вдосконалення механізму виконання рішень суду в органах Ради Європи та державах-членах Ради, з метою забезпечити розвантаження Страсбурзького суду від зайвого багажу справ".

Прес-служба також зазначила, що на розгляді Європейського суду перебувають близько 126 тисяч 200 справ, і їх кількість з кожним днем зростає. Від України в суді перебуває 10 тисяч 200 справ, що складає більше 8% всього завантаження суду.

Як відомо, Ківалов очолював ЦВК під час президентських виборів 2004 року, але був звільнений Верховною Радою після другого туру виборів, коли були зафіксовані масові фальсифікації волевиявлення.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2010/11/18/5582332/

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 18 ноября 2010 г. в 13:12
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Ківалову доручили реформувати Європейський суд" 2 комментария

  1. admin сказал(а):

    Да… Этот точно “разрулит” ситуацию в ЕСПЧ. Теряем последнюю возможность обжаловать незаконные решения наших судов в Стасбурге! Думаю, все заявления будут подвергаться жесткой цензуре!

  2. glavred сказал(а):

    Да, да! Обратите внимание на предыдущую статью “Политика Европейского суда о приоритете очередности рассмотрения дел” Ссылка: http://www.postchernobyl.kiev.ua/politika-evropejskogo-suda-o-prioritete-ocherednosti-rassmotreniya-del/#more-7276

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта