?> Ключі від квартири інваліду-чорнобильцю | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
13.09.2007, рубрика "Новини"

Михайло Папієв вручив ключі від квартири інваліду-чорнобильцю

Сьогодні Міністр праці та соціальної політики Михайло Папієв побував в селищі Чабани, що на Київщині, привітав будівельників з їхнім професійним святом і вручив ключі від квартири інваліду першої групи, учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Олександру Зубченку.

Виступаючи перед жителями селища, будівельниками, Міністр відзначив, що соціальна відповідальність бізнесу продемонстрована сьогодні об’єднанням “Будівельник Київщини”, засвідчує, що реалізація цільових соціальних проектів не менш важлива, ніж відрахування в бюджет на соціальні потреби держави. Коли успішна окремо взята людина, успішна і держава. І в цьому ми знайшли спільні дотики з проектно-будівельним об’єднанням “Будівельник Київщини”, яке очолює заслужений будівельник Павло Нікітенко”, - зазначив Михайло Папієв.

Підприємство надає великої уваги відродженню традицій доброчинності. Протягом десяти років, в рамках благодійної діяльності, об’єднання проводить акцію надання соціального житла медичним працівникам, громадянам з особливими потребами та особам, що потребують соціальної підтримки.

Міністр праці та соціальної політики, як куратор Київщини від Уряду, наголосив, що Міністерство всіляко ініціює та підтримує реалізацію таких програм, в тому числі розробляє нормативну базу для економічного стимулювання соціально відповідальних підприємств та їх працівників.

З нагоди професійного свята кращим працівникам “Будівельника Київщини” Михайло Папієв вручив грамоти Міністерства праці та соціальної політики України, а його керівнику Павлу Нікітенку – ікону Святого Феодосія Печерського.

Прес-служба Мінпраці

Надруковано «ПЧ» № 15-16 (63-64) серпень 2007

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 13 сентября 2007 г. в 19:30
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта