?> КМДА посилить соціальний захист чорнобильців | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
11.02.2012, рубрика "Дайджест"

КМДА посилить соціальний захист чорнобильців

Сайт Інформаційного агентства «RegioNews», 10.02.2012 - 14:20

Столична влада звітувала перед учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС щодо виконання Меморандуму про взаємодію і співробітництво, підписаного між Київською міською державною адміністрацією та Київською міською організацією Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» 14 грудня 2011 року. З чорнобильцями у Палаці ветеранів зустрівся заступник голови КМДА Леонід Новохатько. Він розповів про основні заходи, що здійснює міська влада для покращення соціального захисту чорнобильців. Про це RegioNews повідомили у прес-службі КМДА.

Як зазначив Леонід Новохатько, найбільше, чорнобильці потребують уваги та якісного медичного забезпечення. Саме тому голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов ініціював збільшення асигнувань з міського бюджету на медичне обслуговування чорнобильців.

Так, у порівнянні з 2011 роком, у бюджеті-2012 значно збільшилися кошти, передбачені на медобслуговування. Видатки на пільгове зубопротезування збільшилися на 50%, вони склали 529,5 тис. грн. Також міською владою передбачене фінансування Київського міського центру радіаційного захисту населення для придбання сучасного обладнання та проведення капітального ремонту відділень стаціонару. Крім того, на 45% збільшене фінансування на харчування. А витрати на придбання медикаментів цього року запланували на 25% більші. На 15% збільшені видатки на забезпечення інвалідів міста Києва технічними та іншими засобами реабілітації.

До 26-х роковин Чорнобильської катастрофи з бюджету міста буде виділено матеріальну допомогу. Її отримають: діти-інваліди, діти-сироти, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС-інваліди I групи, вдови (вдівці).

«Безумовно за одну зустріч неможливо усім відповісти на хвилюючі питання. Однак, завдяки Меморандуму, зустрічі представників міської влади з чорнобильцями відбуватимуться і в подальшому. У першу чергу для того, щоб ми дійсно могли оперативно допомагати киянам, які, ризикуючи власним здоров’ям і життям, врятували нашу столицю», – зазначив Леонід Новохатько.

За інформацією Головного управління праці та соціального захисту населення, станом на 1 січня 2012 року у Києві проживає майже 88 тисяч осіб, які мають статус постраждалих внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС. З них 49 тисяч – учасники ліквідації наслідків аварії, 23 тисячі – потерпілі, 13 тисяч – потерпілі діти, 445 осіб – учасники інших ядерних аварій, а також 4 тисячі – вдови (вдівці), опікуни дітей-чорнобильців. Майже половина всіх чорнобильців Києва проживає у Деснянському та Дарницькому районах.

RegioNews

http://regionews.com.ua/node/31864

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 11 февраля 2012 г. в 10:22
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта