?> Коефіціент брехні газети “Правда” дорівнював 100 тисяч | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
22.12.2010, рубрика "Дайджест"

Коефіціент брехні газети "Правда" дорівнював 100 тисяч...

ВІДЕО

http://video.telekritika.ua/show/intervu/280

Реація ЗМІ - складовий чинник катастроф

Олег Шинкаренко 2010-12-21 16

Ліквідатор аварії на ЧАЕС Сергій Мирний розповів, як треба налаштувати систему екстремального інформування населення через ЗМІ

Коефіціент брехні газети "Правда" дорівнював 100 тисяч ...

Коефіціент брехні газети "Правда" дорівнював 100 тисяч до одного. Саме таку цифру розрахував ліквідатор та дослідник аварії на ЧАЕС Сергій Мирний. На презентації своєї книги "Чорнобильська комедія", що сталася в Києві 15 грудня, Сергій розповів, як треба налаштувати систему екстремального інформування населення через ЗМІ. На його думку, треба створити належний та прозорий доступ до всіх фактів про катастрофи - інакше у мас-медіа закономірно виникатиме спокуса до різноманітних спекуляцій: як до зменшення так і до збільшення реальних масштабів. Спеціаліст вважає, що на часі розробка та прийняття спеціального закону в цій сфері.

Сергій Мирний влітку 1986 року, в перші місяці аварії, був командиром взводу радіаційної розвідки в епіцентрі катастрофи, за мужність і героїзм одержав подяку командувача Київським військовим округом. Після цього отримав за кордоном другу освіту за фахом «Довкілля: науки та політика», став знаним у світі експертом з Чорнобиля та комплексного подолання радіаційних та техногенних аварій. Зробив системне і чесне дослідження здоров’я ветеранів Чорнобиля, видане англійською мовою, написав ряд узагальнюючих наукових праць.

Неймовірним пригодам радіаційних розвідників у Чорнобилі, безцінному досвіду, який вони набули, присвячені його повість «Хуже радиации» (премія журналу «Кіносценарій», Москва), кіносценарій «Пролом» (премія конкурсу «Коронація слова») та «документально-комічний», як його називає сам автор, роман «ЖИВАЯ СИЛА» (Чернобыльские байки)» (лауреат конкурсу журналу «Кореспондент» на кращу українську книгу 2009 року).

Олег Шинкаренко

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 22 декабря 2010 г. в 11:35
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта