?> Колегія Фонду соціального захисту інвалідів | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
18.02.2006, рубрика "Соціальне партнерство"

Більше відповідальності!

2 лютого 2006 в залі засідань Мінпраці та соціальної політики відбулося розширене підсумкове засідання Колегії Фонду соціального захисту інвалідів, на якому розглядалися підсумки роботи Фонду за 2005 рік та основні напрямки діяльності на цей рік.

Директор Фонду В.М.Димов повідомив про досягнення фонду у 2005 році. Так, кількість працюючих інвалідів на підприємствах, що зареєструвалися у відділеннях Фонду, перевищила нормативну чисельність на 5 650 осіб та становила 325 259 чоловік, за рахунок коштів спеціального фонду Державного бюджету профінансовано навчання 2 111 особам з особливими фізичними потребами тощо. Водночас мали місце і певні недоліки у роботі Фонду, серед яких нецільове використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для фонду соціального захисту інвалідів. За результатами проведених перевірок на чотирьох підприємствах було виявлено фінансові порушення та розпочато судову справу.

У засіданні Колегії Фонду соціального захисту інвалідів взяв участь міністр праці та соціальної політики Іван Сахань. Він наголосив на необхідності більш відповідально ставитися до проблем, що виникають в роботі Фонду. „Подібна практика, яка склалася із використанням фінансів, що надходять до Фонду, є неприпустимою надалі, — вважає міністр, — потрібно проводити детальний аналіз та контроль роботи задля усунення в майбутньому таких недоліків”.

Також, на думку міністра праці, працівникам Фонду необхідно пропагувати соціальну рекламу, з метою привернення уваги громадськості до проблем інвалідів.

За матеріалами прес-центру Мінпраці та соціальної політики

Надруковано «ПЧ» № 3 (27) лютий 2006

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 18 февраля 2006 г. в 20:23
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта