?> Коваль Борис Іванович | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
13.11.2009, рубрика "Судові справи"

Громадські організації постійно воюють з державними чиновниками та відстоюють скривджені права,
а знаходячись в кабінетах та під кабінетами мріють почути важливу інформацію.

От і до Тернопілля докотилася Чорнобильська хвиля скарг та заяв про поновлення їх прав. Тепер кожен інвалід Чорнобіля на своєму власній шкірі може переконатися, в Тернопільському судочинстві та як Тернопільське Пенсійне Управління виконує Законодавство України.


Під увагою Тернопільської Чорнобильської спілки в судах Тернополя розглядається десятки (85) (на підході іще заяви) позовних заяв на перерахунок чорнобильських пенсій по-інвалідності так як пенсійне управління не хоче самостійно виконувати ні Чорнобильський закон ні Конституцію України. Чиновники вказаного фонду під диктовку відповідних чиновників з Києва тупо і цинічно в своїх офіційних відмовах і запереченнях посилаються на давно скасовані та не законні Постанови КМУ і не бажають виконувати закони та рішень Конституційного суду України.

В судах Тернополя адвокати таких цинічних заперечень іще не чули, а деякі судді ідуть на поводу пенсійного фонду, тупо затягують рішення суду, не зважаючи на те, що по аналогічним статтям законодавства накопичена багаторічна судова практика, а інваліди Чорнобиля в інших областях вже давно отримують пенсії.

А в останні час бачачи, що самі себе заганяють у глухий кут, яке може привести і приведе, до законних страйків Чорнобильців, суди Тернополя вдаються до „Соломонових рішень”, які пахнуть гнилістю половинчастих незаконних рішень, якщо це можна назвати рішеннями, які не можуть призначити гідні пенсії інвалідам Чорнобиля. Але, не дивлячись на Тернопільські суди в деяких районах області Чортківському, Збаразькому законопослушні суді винесли рішення на захист інвалідів Чорнобиля, чим я думаю прилюдно втерли задерті носи Тернопільським суддям, які в своїй роботі ніколи не мали свого Я-закону, а постійно оглядаються на Київ, а не на букву закону.

Хто це місяцями пережив, наслухався гнилої лапши в залах Тернопільського суду – становиться спочатку страшно, а потіб бридко. І ці люди вже проходячи мимо приміщень Тернопільської „Феміди” відчувають запах гнилі... От і виходить, що якщо законним шляхом не здобудеш правди, приходиться звертатися за допомогою до преси та виходити на вулицю - страйки. Тільки такими методами Чорнобильці добилися справедливості в Івано-Франківській області та інш.

Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1-ї категорії,
інвалід війни 2-ї групи,
Коваль Б.І.

kuznja@ukr.net

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 13 ноября 2009 г. в 13:41
и размещена в разделе Судові справи.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Коваль Борис Іванович" 4 комментария

 1. Вячеслав Мазуренко сказал(а):

  “Приходиться звертатися за допомогою до преси та виходити на вулицю — страйки. Тільки такими методами Чорнобильці добилися справедливості в Івано-Франківській області та інш.”  Гарно написано! У нашій державі, при такій владі що сьогодні – тільки страйки допоможуть усім інвалідам ЧАЄС і війни! Судів нема,прокурори закривають на все очі.

 2. kuznja сказал(а):

  К О Р О Т К О
  Позивач Коваль Борис Іванович у липні 2009 році звернувся в Тернопільський суд з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України м. Тернополя про призначення державної та додаткової пенсії відповідно до ст.ст. 49, 50, ч. 4 ст. 54, ст. 55, ч. З ст. 67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
  Тернопільський суд постановив:
  Позов задовольнити частково.
  Визнати діяльність Управління Пенсійного Фонду України м. Тернополя незаконною та винною.
  Зобов’язати Управління Пенсійного фонду України м. Тернополя провести перерахунок та виплату з 22 травня 2008 року по 31 грудня 2008 року включно Ковалю Борису Івановичу заборгованості з державної пенсії в мінімальному об’ємі у розмірі 8 мінімальних пенсій за віком та з додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю, у розмірі 75 % мінімальної пенсії за віком, виходячи виключно із законодавчо визначеного розміру мінімальної пенсії за віком.
  В задоволенні решти позовних вимог – відмовити.

  ЗАПИТАННЯ до суду – А, що хіба вже у 2009 році дія ст.ст. 49, 50, ч. 4 ст. 54, ст. 55, ч. З ст. 67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» призупинена, чи вже не діють Українські закони, а лиш постанови, чи що?????!!! ПАРАДОКС і НІСЕНІТНИЦЯ!!!
   

 3. admin сказал(а):

  Подавайте апеляцію до апеляційного суду. Якщо і апеляційний суд не задовольнить Ваші вимоги – подавайте на розгляд до ВАСУ (Вищий Адміністративний суд України)

 4. саша сказал(а):

  молодець борис іванович!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта