?> Краматорские чернобыльцы | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.01.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

Акция протеста в г.Краматорске  Донецкой обл. 12.01.2012г.

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 29 января 2012 г. в 18:54
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Краматорские чернобыльцы" 2 комментария

 1. БОРИС ЧЕРКАССЫ сказал(а):

  БРАТЬ ЧЕРНОБЫЛЬЦЫ !!!!! МЫ С ВАМИ !!! ТОЛЬКО ПРОТЕСТНЫЕ АКЦИИ ПОКАЖУТ ВЛАСТИ ЧТО МЫ НЕ РАБЫ НЕ БЫДЛО. ПУСТЬ ОНИ ПОДМЯЛИ ПОД СЕБЯ КС УКРАИНЫ НО НАС ОНИ НЕ ПОДОМНУТ. НЕ УПОДОБИМСЯ ПРЕДАТЕЛЯМ АНДРЕЕВЫМ С ЕГО КОМАНДОЙ–ЦЕНТРАЛЬНЫМ СОВЕТОМ. ПОЗОР ИМ. ТОЛЬКО ПОСМОТРИТЕ ЧТО ОНИ ПРЕДЛАГАЮТ (( ПРОТОКОЛ ЗАСЕДАНИЯ ОТ 12-01-2012г)) КТО ИМ ДАЛ ПРАВО. ПОЧЕМУ НЕ ОБГОВОРИЛИ В ОРГАНИЗАЦИЯХ?? САМИ РЕШАЮТ. СОБЛЮДЕНИЕ ЗАКОНА. И КОНСТИТУЦИИ–ВОТ ЗАЛОГ БУДУЩЕГО УКРАИНЫ. ПОЭТОМУ ТРЕБУЕМ ВЫПОЛНЕНИЯ НАШЕГО МАНИФЕСТА.

 2. БОРИС ЧЕРКАССЫ сказал(а):

  МАНІФЕСТ
  першочергових вимог громадських організацій чорнобильців до Президента України, Уряду та Верховної Ради України

  1. Прийняти до кінця року законопроект про скасування до 2013 року усіх видів пільг і доплат (матеріальних допомог, пільг і виплат на проїзд, лікування, оздоровлення тощо) для народних депутатів, Президента, членів Уряду, губернаторів і мерів, а також про запровадження для них оплати праці виключно у межах посадового окладу.

  2. У Державному бюджеті на 2012 рік та на наступні роки скоротити бюджетні видатки на утримання керівних органів державної влади – Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України – та на фінансово-бюджетне забезпечення діяльності народних депутатів і службовців вищих ешелонів влади.Вилучені кошти направити на медичне обслуговування онкологічно хворих дітей, що відбразити в бюджеті окремою строкою.

  3. Заборонити вносити законом про Державний бюджет зміни до розмірів і порядку виплат соціальних допомог, встановлених спеціальними законами.

  4. До кінця лютого 2012 року виконати пункт Програми соціальних реформ Президента України щодо запровадження державного аудиту усіх видів соціальних виплат і допомог (в тому числі чорнобильських,афганських та непрацюючих колишніх членів КМУ,АП,ВРУ та депутатів) з метою посилення державного контролю за використанням бюджетних коштів у соціальній сфері, налагодження безперебійного державного соціального забезпечення тих громадян, які його дійсно потребують. До відповідальних службовців, винуватих у зриві виконання цього важливого пункту Програми соціальних реформ глави держави, застосувати відповідні дисциплінарні заходи. Організувати роботу регіональних комісій з проведення державного аудиту соціальних допомог із широким залученням на паритетних засадах об’єднань чорнобильців і афганців.

  5. Забезпечити з 1 листопада 2011 року в повних обсягах виплати державних допомог щодо соціального забезпечення чорнобильців та афганців згідно чинного законодавства.

  6. До 15 січня 2012 року в кожній області підписати з громадськими об’єднаннями чорнобильців і афганців Меморандум про реструктуризацію існуючої бюджетної заборгованості за усіма соціальними виплатами (чорнобильськими і афганськими) та План-графік її гарантованого бюджетного погашення.

  7. Встановити розміри і порядок виплати державних соціальних допомог вразливим категоріям громадян виключно на рівні закону та не допускати самовільного визначення урядом розмірів таких соціальних допомог залежно від наявності коштів у державному бюджеті.

  8.У разі невиконання даних вимог чорнобильці України у квітні місяці 2012 року проведуть всеукраінську акцію протесту ((Дзвони Чорнобиля)) у всіх містах, та у Київі 26-04-2012 року

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта