?> Криворізький ліквідатор аварії на ЧАЕС розпочав безстрокову голодовку (+фото) | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Криворізький ліквідатор аварії на ЧАЕС розпочав безстрокову голодовку (+фото)

Володимир Стецюк

Лига предпринимателей Кривого Рога

Сьогодні (26/04/2012) перед будівлею Криворізького міськвиконкому розпочав безстрокове голодування учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Валерій Федорович Денісюк.

В ексклюзивному інтерв’ю порталу „Кривий Ріг 2012” Валерій Федорович розповів, що брав участь в ліквідації аварії в 1987 році, є інвалідом I групи (загальне захворювання) та III групи (профзахворювання), до жодної з існуючих ветеранських та чорнобильських організацій не входить. Оголошене ним голодування є сухим, тобто протягом акції він не вживатиме навіть води.

На такий крок його штовхнула політика місцевої влади, яка, як він каже, не виявляє жодної турботи про таких як він, а лише піарить себе. На всі його прохання про допомогу приходили самі відписки. Валерій Федорович вже 6 разів оголошував голодовку біля будівлі Криворізької міської ради, минулого року 26 квітня він влаштував півтородобову голодовку біля Адміністрації Президента України.

Весь період акції Валерій Федорович планує знаходитися під відкритим небом, оскільки не має ані намету, ані впевненості на те, що йому дозволять той намет встановити.

В перший день голодовки Валерія Федоровича прийшов підтримати його товариш, також інвалід, учасник бойових дій в Афганістані, що представився Володимиром та розповів про проблеми, які має в своєму рідному селі Олександробелівка Софіївського району.

На останок варто зауважити, що днями на сайті Дніпропетровської ОДА з'явилася інформація про збільшення фінансування  медичного обслуговування  постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Володимир Стецюк: НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІДІБРАЛА ПЛАКАТ У ПРОТЕСТУВАЛЬНИКА

Як повідомив сьогодні опів на десяту ранку інвалід-чорнобилець Валерій Денисюк, який 26 квітня оголосив сухе голодування біля Криворізького міськвиконкому, нещодавно до нього підійшла начальник управління праці та соціального захисту населення І. М. Благун і вихопивши плакат з написом:«Власть города! Добейте инвалида-чернобыльца!», понесла його геть. У разі, якщо протягом найближчого часу протестувальнику не повернуть знаряддя його протесту, він погрожує порізати собі вени.

ГОЛОДУЮЧОМУ ПЛАКАТ ПОВЕРНУЛИ, ОДНАК… ПОЧАЛИ ПОГРОЖУВАТИ «КОЛЕГИ-ЧОРНОБИЛЬЦІ» Інвалід-чорнобилець Валерій Денисюк, який продовжує сухе голодування, розпочате 26 квітня біля виконкому Криворізької міськради, повідомив, що забраний напередодні плакат йому повернули, однак… почали погрожувати свої ж «колеги-чорнобильці». За словами протестувальника, нещодавно до нього підходив чоловік, який відрекомендувався головою криворізької міської організації чорнобильців, з провокативними закидами наступного змісту: «Что ты нас позоришь! Я от приведу чернобыльцев! Мы тебе покажем!». Як заявляє голодуючий, незважаючи на провокації, він налаштований продовжувати акцію протесту, доки йому вистачить здоров’я.

http://www.ligapkr.org/577-krivorzkiy-lkvdator-avaryi-na-chaes-rozpochav-bezstrokovu-golodovku-foto.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 27 апреля 2012 г. в 17:27
и размещена в разделе Новини, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Криворізький ліквідатор аварії на ЧАЕС розпочав безстрокову голодовку (+фото)" Один комментарий

  1. Леонид сказал(а):

    Председатель боится остаться без чернобыльцев, тогда и он никому не будет нужен. Протесты не самый лучший способ выражения несогласия. Если уходить из жизни, то “с музыкой”.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта