?> Круглий стіл «Пенсійна реформа: чи є альтернатива?» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Круглий стіл «Пенсійна реформа: чи є альтернатива?»

«Українські Інтереси», 07:22 05/03/2012

Товариство "Мале Коло"

В рамках роботи Всеукраїнської Коаліції малого та середнього бізнесу за напрямком «Розробка «Ідеальної» моделі умов ведення бізнесу в Україні» 06 березня 2012 року відбудеться «круглий стіл» на тему «Пенсійна реформа: чи є альтернатива?».

Засідання відбудеться 06 березня 2012 року з 11.00 до 13.00 години у прес-центрі ІА «Інтерфакс-Україна» за адресою: м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5а.

Під час «круглого столу» будуть представлені проекти пенсійної реформи Всеукраїнської спілки вчених-економістів, ВГО «Українська стратегія», Товариства «Мале коло» та Всеукраїнської профспілки працівників малого та середнього бізнесу «Єднання» , дана оцінка проведеній «реформі» та будуть визначені пріоритети в пенсійному страхуванні.

До участі у “круглому столі” запрошені народні депутати України, представники Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України, Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи Національної Академії наук України, експерти.

Реєстрація учасників обов’язкова за електронною адресою office@prodan.net.ua.

Від редактора : Бажаю успіхів Володимиру Щербині та особисто докладу всіх зусиль в допомозі найкращого представлення Концепції пенсійної реформи !

http://ukrinteresy.com.ua/future/kruglij-stil-pensijna-reforma-chi-ye-alternativa/

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 5 марта 2012 г. в 13:14
и размещена в разделе Дайджест, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта