?> Лікі для чорнобильців | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
01.05.2006, рубрика "Дайджест"

У Київській області збільшено асортимент ліків, якими безкоштовно забезпечуються потерпілі від Чорнобильської катастрофи

У Київській області до 800 найменувань збільшено асортимент ліків, якими безкоштовно забезпечуються потерпілі від Чорнобильської катастрофи. Про це повідомив начальник Управління охорони здоров'я Київської облдержадміністрації Ігор Басистюк.

За його словами, якщо минулого року до цього списку медикаментів було включено трохи більш як 700 назв медичних препаратів, то нині — 800. “Це ліки як вітчизняного, так і зарубіжного походження — онкопрепарати, гормональні, антибіотики і препарати судинної дії. Вони коштують недешево, але обласний бюджет цього року дозволяє провести такі витрати”, — сказав він.

Ігор Басистюк повідомив, що в обласному бюджеті на 2006 рік передбачено 21 млн. 630 тис. грн. на безкоштовне забезпечення медикаментами, з цієї ж суми 0,5 млн. грн. виділяється на зубопротезування. “Витрати на безплатні ліки постійно збільшуються”, — сказав він, — “наприклад, у 2004 році вони становили 16 млн. 937 тис. грн.”.

“Зараз ми закінчуємо тендер на закупівлю медикаментів і з перших днів квітня почнемо розподіл їх по містах і районах за заявками з місць”, — повідомив Ігор Басистюк.

Довідка. У Київській області проживають 836 тисяч громадян, які мають статус потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Прес-служба Київської ОДА

http://www.kmu.gov.ua

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 1 мая 2006 г. в 17:15
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта