?> Ліквідатори Богодухівщини святкують 28 річницю нашої Перемоги | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
13.12.2014, рубрика "Новини"

Ліквідатори Богодухівщини святкують 28 річницю нашої Перемоги

Сумний був початок заходів приурочених до «Дня вшанування ліквідаторів на Чорнобильській АЕС» для мешканців Богодухівського району, що на Харківщині. Покладання квітів біля підніжжя пам’ятного знаку «Ліквідаторам наслідків аврії на Чорнобильській АЕС», хвилина мовчання в пам’ять про померлих ліквідаторів.

Зі словами вдячності, за гідно виконаний обсяг робіт по ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, до ліквідаторів звернулися голова РДА Сластін О.П., голова районної ради Тризна Д.К. Ліквідатори Яворський В.І., Нариков В.В. та Михайліченко М.О. з рук очільників району отримали почесні грамоти.

Міський голова Н.І. Олексенко, разом зі своїм заступником, ліквідатором Коваленко І.В., не без хвилювання вручили ключі від квартир Пулю В.М. та Церковному В.Г.. Подяки отримали Явтушенко А.Г., Піхтярєва Л.М. та Задорожній Ю.П.

Приємні враження ще довго буть гріти душу присутніх. Той позитив, доброзичливість яка сіяла в очах аматорів місцевого будинку культури: дитячого зразкового хореографічного ансамблю «Надія», жіночого вокального ансамблю «Голосисті», сімейного дуету Дарина і Юлія Копійки, Льови Голуба та інших.

Ми, ліквідатори Богодухівщини, щиро вдячні всим причетним до організації та проведенних заходів, за подаровані приємні хвилини та враження. Щиро бажаємо всім мирного неба, здоровя та довголіття, тепла та затишку в родинах.

Валерій Деркач

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 13 декабря 2014 г. в 7:16
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта