?> Мета досягнута! Однак, чи надовго? (ВІДЕО) | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
19.12.2011, рубрика "Дайджест, Трибуна"

Мета досягнута! Однак, чи надовго? (ВІДЕО)

"Торез-Альтернативний", 2011 » Грудень » 19

Відомо, що громадські організації є стрижнем у зародженні та формуванні громадянського суспільства в будь-якій країні, яка ставить перед собою мету дотримання законності і розвитку демократії.

Сьогодні, своєрідне розуміння у формуванні громадянського суспільства, а звідси демократії і законності, демонструє нинішній правлячий режим Партії регіонів.

От скажімо останні події навколо громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", дають не двозначну відповідь - до чого все-таки прагне нинішня влада.

Відомо, що громадські організації діють відповідно до норм Конституції України та Закону Україні "Про об'єднання громадян" і, звичайно, всі вони мають рівні права.

Однак чомусь всі без винятку уряди так полюбили громадську організацію "Союз Чорнобиль Україна", маючи у своїх структурах влади органи соціального захисту населення, що навіть доручали розпоряджатися громадській організації кругленькими сумами з державного бюджету на лікування нужденних чорнобильців?

Що, державні чиновники з органів соцзабезпечення не справлялися зі своїми прямими обов'язками і не в змозі були визначити, кому вкрай були необхідні кошти на лікування?

Або бува, тут випадково не були задіяні так звані "відкати"?

Чому, зрештою, влада так старанно опікала звітно-виборну конференцію "Союз Чорнобиль України", щоб опозиційні делегати від цієї організації не змогли потрапити на цей захід?

Проте, насправді, відповідь може критися в одному: правляча партія, на тлі протестів, що прокотилися по країні, як відповідь на грубе порушення законних прав чорнобильців, вирішила втрутитися у справи чорнобильців певним способом, який у нашій новітній українській історії вже колись мав місце - це взяття під повний контроль профспілок.

Тому, щоб остаточно приборкати протестний рух чорнобильців, крім розгорнутої пропагандистської компанії про якихось людей, що "об'їдають" всю країну, влада вирішила, через зрадників чорнобильського руху очолити найбільшу громадську організацію в країні - це "Союз Чорнобиль України". Адже загальновідомо - щоб управляти процесом, необхідно його очолити.

І зараз не важливо, як йдуть справи з порушеними кримінальними справами щодо керівника цієї організації пана Андрєєва про нецільове використання коштів з Державного бюджету, які направлялися на фінансування "Союзу Чорнобиль України".

Або скажімо, як збирається переобраний керівник "Союзу Чорнобиль України" здійснювати патріотичне виховання молоді, коли він сам разом з владою обливали брудом людей, які не шкодуючи життя і здоров'я захистили Батьківщину від ядерного монстра.

Мета досягнута! Однак, чи надовго?

В ТЕМУ: 17 грудня "переможно" завершилася Всеукраїнська звітно-виборна конференція громадської організації "Союз Чорнобиль". Як це "дійство" відбувалося розповідає видворений чорнобильським "президентом" Ю. Андрєєвим делегат від Полтавської області і Кременчука Анатолій Мокрий.

http://torezpost.do.am/news/meta_dosjagnuta_odnak_chi_nadovgo_video/2011-12-19-3328

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 19 декабря 2011 г. в 23:12
и размещена в разделе Дайджест, Трибуна.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта