?> Микола Азаров: Уряд значну увагу приділятиме соціальному захисту “чорнобильців” та ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
14.12.2010, рубрика "Новини"

Микола Азаров: Уряд значну увагу приділятиме соціальному захисту "чорнобильців" та ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС

14.12.2010 | 17:00 | Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ

Уряд значну увагу приділяє соціальному захисту «чорнобильців» та ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС. Про це заявив Прем‘єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з керівниками громадських «чорнобильських» організацій з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС.

Глава Уряду підкреслив, що незважаючи на те, що дербюджет на 2011 рік досить складний та напружений, наступного року фінансування «чорнобильських» програм буде збільшено. «Зважаючи на те, що держава перебуває у складному фінансовому становищі ми, на жаль, не можемо у повному обсязі вирішувати всі питання, які пов’язані з «чорнобильськими» програмами. Разом з тим, у цьому році ми на всі ці програми виділили близько 7 мільярдів. У нас близько 20 видів пільг за «чорнобильськими» програмами: вони всі в повному обсязі профінансовані. Ми також заклали весь необхідний обсяг коштів на ці програми і в бюджет наступного року», - наголосив Микола Азаров.

Крім того, на прохання представників громадських організацій «чорнобильців», Прем‘єр-міністр доручив переглянути порядок нарахування пенсій інвалідам-ліквідаторам з тим, щоб вони відповідали нормам пенсійного забезпечення інвалідів, які отримали травми на виробництві. Також Микола Азаров розпорядився створити спеціальний реєстр дітей ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС, які відчувають на собі віддалені наслідки катастрофи, та взяти їх на спеціальний медичний облік і обслуговування. Він підкреслив, що представники міністерств і відомств повинні спільно з представниками громадських «чорнобильських» організацій розробити пропозиції, спрямовані на підвищення соціального захисту дітей ліквідаторів катастрофи.

Водночас Глава Уряду доручив Віце-прем`єр-міністру - Міністру соціальної політики Сергію Тігіпку разом з представниками громадських організацій "чорнобильців" розглянути всі позиції пенсійної реформи, що стосуються "чорнобильців", та відпрацювати норми, які покращують пенсійне забезпечення ліквідаторів.

Крім того, Микола Азаров підтримав ідею представників громадських організацій про проведення «Вечора пам`яті» за участю представників міжнародних організацій, які надавали і надають допомогу дітям-чорнобильцям, а також запевнив, що кошти, необхідні для оренди приміщення, будуть виділені з держбюджету.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=243917543&cat_id=243311332

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 14 декабря 2010 г. в 20:28
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Микола Азаров: Уряд значну увагу приділятиме соціальному захисту “чорнобильців” та ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС" Один комментарий

  1. ИРИНАКИЕВ сказал(а):

    Зачем  создавать уже существующее. Согласно закону ” Про Статус и соц.захист громадян.. ЧАЕС …” в Украине  создан и функционирует государственный реестр(ГР) лиц, пострадавших от ЧАЕС.
    В нем зафиксированы все ликвидаторы Украины и дети в том числе с диагнозами, паспортн. данными,и т.д. ЗАЧЕМ создавать новую структуру? Ведь в данной ситуации целесообразнее “яйца держать в одной карзине”, а именно хранить данные в единой централизованной системе ГРУ. В ГРУ за 25 лет после Чернобыля создана и работает  программная и материальная базы.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта