?> Микола Азаров: «Якщо виконувати всі рішення судів, у нас буде дефіцит більший ніж у Греції» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
04.10.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Микола Азаров: «Якщо виконувати всі рішення судів, у нас буде дефіцит більший ніж у Греції»

Газета "Урядовий кур'єр", 4 жовтня 2011

СОЦІАЛЬНА НАПРУГА. Якщо в Україні будуть виконані всі рішення судів щодо обов’язковості виплат пільговикам матеріальної допомоги, в країні «буде дефіцит більший ніж у Греції», заявив Микола Азаров.

«Характерна реакція на законопроект, внесений до парламенту - про те, що будь-які виплати можуть здійснюватися тільки в межах бюджету. У держави немає іншого джерела, окрім бюджету. Але як тоді бути з рішеннями судів? Якщо виконувати всі рішення судів, у нас буде дефіцит більший ніж у Греції. Чи треба комусь пояснювати, що ця доля – незавидна», - зазначив Азаров.

Як відомо, Верховна рада прийняла за основу урядовий законопроект № 9127, що пропонує скасувати законодавче визначення переліку та обсягу пільг для ряду категорій населення і передати ці повноваження Кабінету міністрів.

Такі дії депутатів спровокували масові протести. Близько 10 тисяч противників цього документа зібралися під стінами парламенту з вимогою не приймати закон.

20 вересня учасники мітингу під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

У ході переговорів протестуючі, депутати і уряд домовилися створити робочу групу, яка розгляне можливість внесення змін до згаданий документ.

30 вересня прем’єр-міністр Азаров від імені Кабінету міністрів підписав меморандуми з представниками всеукраїнських громадських організацій афганців та чорнобильців щодо врегулювання питань соціального захисту цих категорій громадян.

ТСН

http://ukurier.gov.ua/uk/news/mikola-azarov-yaksho-vikonuvati-vsi-rishennya-sudi/

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 4 октября 2011 г. в 21:08
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта