?> Міліція вже розбирається з тими, хто штурмував Раду | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
20.09.2011, рубрика "Дайджест, Новини"

Міліція вже розбирається з тими, хто штурмував Раду

Gazeta.ua, 20.09.2011 14:45

Столичні правоохоронці встановили особу людини, яка закликала учасників акції біля стін Верховної Ради до більш активних дій. Проводиться дослідча перевірка.

"Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група. Встановлено особу, яка закликала учасників акції до активних дій. Цей факт задокументовано. Розпочато дослідчу перевірку. За її результатами буде прийнято процесуальне рішення згідно з чинним законодавством", - повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Києві.

У міліції зазначили, що при спробі мітингувальників прорватися до будівлі парламенту було частково пошкоджено паркан перед площею та вибито віконну шибку у дверях.

Як повідомлялося, у вівторок зранку біля стін Верховної Ради Україні розпочався мітинг проти ліквідації пільг 16 категорій українських громадян, в якому взяли участь кілька тисяч пікетувальників, зокрема воїни-інтернаціоналісти, які воювали в Афганістані та учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Через кілька годин мітингувальники знесли огорожу, підійшли впритул до будівлі парламенту і намагалися вибити двері, проте пізніше штурм припинився. Наразі мітинг триває, встановлено сцену, грає музика.

Інтерфакс-Україна

Джерело: http://gazeta.ua/articles/politics/_miliciya-vzhe-rozbiraetsya-z-timi-hto-shturmuvav-radu/400527

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 20 сентября 2011 г. в 16:19
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта