?> Милосердя | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
31.01.2005, рубрика "Соціальне партнерство"

Милосердя

Серце багатіє любов’ю

Здавна відомо, що ступінь цивілізованості будь-якого суспільства визначається ставленням до дітей. Особливо тут потрібно звернути увагу на те, що мова піде про хворих маленьких діток і підлітків, яким потрібна допомога не тільки батьків, а й всього суспільства.

Чудове свято влаштували в передноворічні дні працівники з Української спілки інвалідів (УСІ) для дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в дитячому відділенні Київської міської онкологічної лікарні, що на вулиці Верховинній.

До слова сказати, що не перше спільне благодіяння в рамках Всеукраїнської благодійної акції „Милосердя” Української спілки інвалідів и ресторану „Макдональдс”, що на вулиці Богдана Хмельницького. Раніше ці благодійники спільно неодноразово влаштували для дітей-інвалідів частування в приміщенні ресторану.

clip_image002

Цього разу благодійну акцію провели в дитячому відділенні онколікарні. Бо ж як ніхто, в Української спілці інвалідів всі пам’ятають мудру пораду: якщо вам погано, провідайте тих, кому ще гірше. Крім того, всі дорослі добре пам’ятають випадки зі свого дитинства, як діти радують гостинцями. Цю дитячу радість не можна передати словами.

В УСІ працюють доброзичливі і люблячі дітей люді, які в першу чергу намагаються допомогти малечі. Бо ж розуміють, що дітям потрібна увага, чуйність, теплота дорослих задля їх повноцінного життя.

Продукти і іграшки виділив ресторан „Макдональдс”. Автотранспортом забезпечив Центр соціально-трудової реабілітації інвалідів.

Працівники УСІ Терещенко Алла Павлівна, Гончаренко Ірини Іванівна и Прокопович Оксана Олександрівна напрочуд гарно влаштували свято для діток, які перебувають на лікуванні під наглядом своїх матінок.

Діток частували гамбургерами, картоплею фрі, соками. Потім були цікаві дитячі ігри.

Насамкінець дівчатка одержали в подарунок ляльки, а хлопчики інерційні іграшкові машинки. Разом з цим, малеча одержала душевне тепло дорослих, яке буде, безперечно, сприяти видужанню. На подяку присутніх батьків Терещенко А.П. сказала: „Чим більше віддаєш іншим любові, турботи, уваги, тим більше до тебе повертається світла і добра. І лікувати діток потрібно не так пігулками, як теплом наших душ і подвижницькою працею заради дітей”.

І в кінці хочеться сказати, що в лікарні стерильна чистота, скрізь квіти, гарні сучасні інтер’єри. Усе тут нагадує про тепло душ і працьовиті руки медичного персоналу. То ж хай наші серця багатіють любов’ю.

Іван ПОБЕРЕЖНИЙ,
педагог-ветеран

Надруковано «ПЧ» № 1(13) січень 2005

Запись была опубликована: (ом) Понедельник, 31 января 2005 г. в 18:30
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта