?> Міністр соціальної політики України провела зустріч з представниками громадських організацій чорнобильців | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
23.03.2013, рубрика "Новини"

Міністр соціальної політики України провела зустріч з представниками громадських організацій чорнобильців

FACEBOOK.COM, 22.03.2013р.

Наталія Королевська провела зустріч з представниками громадських організацій чорнобильців. Проговорили кілька годин. Наталія Королевська: Сподіваюся, що нам вдалося почути одне одного, бо для досягнення результату нам необхідно діяти спільно.

До речі, зійшлися на тому, що є несправедливою ситуація, коли депутати у нас отримують пільги вчасно, а ті, хто їх реально потребує, змушені пікетувати ВРУ і урядові організації. Якби вивільнити фінансовий ресурс, що йде на депутатів, його можна було б спрямувати в тому числі на соціальний захист чорнобильців.

Владимир Уяздовский

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=307933835999843&set=o.121995204617905&type=1&relevant_count=1&ref=nf

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 23 марта 2013 г. в 9:48
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Міністр соціальної політики України провела зустріч з представниками громадських організацій чорнобильців" Один комментарий

  1. ліквід 86 сказал(а):

    Що це за твердження Н. Королевської – “якби вивільнити фінансовий ресурс, що йде на депутатів…? Я його розумію буквально -”коли вивільниться фінансовий ресурс, що йде на депутатів…”, а він не вивільниться ніколи. Відповідним чином пані Королевська немає взагалі намірів вирішувати питання будь – кому, ” в тому числі соціального захисту чорнобильців”. Цікава думка. Брехали, і багато, всі її попередники, але так відверто послати… На “гарному” знаменнику “зійшлися” члени зустрічі. До речі, а для чого збирались? Невже лише для того, щоб попліткувати про доходи депутатів. Якісь неправильні в нас депутати – забрали собі весь “фінансовий ресурс” без Н. Королевської і яка досада, що вона не депутат.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта