?> Мінпраці визначено головним розпорядником коштів з харчування “чорнобильських” дітей | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.05.2007, рубрика "Наше право"

Мінпраці визначено головним розпорядником коштів з харчування "чорнобильських" дітей

Законом України “Про Державний бюджет України на 2007 рік” Мінпраці визначено головним розпорядником коштів за бюджетною програмою “Компенсація сім’ям з дітьми та видатки на безплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Безплатне харчування постраждалих дітей у 12-ти радіоактивно забруднених регіонах України в 2007 році було розпочато 15 січня цього року. Вартість харчування дитини порівняно з попередніми роками збільшено на 30-40% та у всіх регіонах приведена у відповідність до статистичних даних вартості набору продуктів. Значно підвищено вимоги до якості дитячого харчування. За підсумками роботи з організації дитячого харчування у першому кварталі цього року економія бюджетних коштів становила понад 15 млрд. грн. Скарг та зауважень від батьків, представників громадськості, навчальних закладів та підприємств, які здійснюють харчування, до Мінпраці не надходило. Натомість численні подяки від батьківських комітетів та керівників навчальних закладів свідчать на користь покращення рівня організації безплатного харчування потерпілих дітей.

Прес-служба Мінпраці

Надруковано "ПЧ" №9-10 (57-58) травень 2007 

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 29 мая 2007 г. в 13:36
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта