?> Михайло Добкін передав Віктору Януковичу звернення від ветеранських і чорнобильських організацій | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
15.02.2011, рубрика "Новини"

Михайло Добкін передав Віктору Януковичу звернення від ветеранських і чорнобильських організацій з проханням не вносити зміни до законодавства про соціальні гарантії

Харківська обласна державна адміністрація, 15 лютого 2011

У ході розширеного засідання регіонального Комітету з економічних реформ голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін передав Президенту України Віктору Януковичу звернення від харківських громадських організацій чорнобильців, ветеранів, інвалідів та дітей війни з проханням не вносити зміни до законодавства про соціальні гарантії та стандарти, а також зняти з розгляду у Верховній Раді законопроект «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду», яким передбачається надати право регулювання виплат Кабінету міністрів.

Також Михайло Добкін попросив Віктора Януковича залучати членів робочої групи громадських організацій Харківської області до подальшої роботи над внесенням змін і удосконаленням національного законодавства про соціальні гарантії та стандарти.

http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/5184

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 15 февраля 2011 г. в 22:34
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта