?> Міжнародне співробітництво | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
12.08.2005, рубрика "Новини, Чорнобиль і світ"

Україна вивчає в Литві досвід зняття з експлуатації АЕС

31.08.2005. Перший заступник міністра МНС України Тетяна Амосова на чолі делегації Міністерства прибула з візитом до Литви.

Домовленість про візит відбулась під час нещодавнього засідання на ЧАЕС дипломатичного корпусу України та голови українського зовнішньополітичного відомства. Мета візиту: співпраця в галузі зняття з експлуатації атомних електростанцій серії РВПК (реактор великої потужності канальний).

Під час візиту делегація МНС відвідає Ігналінську АЕС. В Литві саме ця станція є останньою з низки атомних електростанцій з реакторами РВПК. Загалом в колишньому СРСР було збудовано 5 АЕС з реакторами даної серії.

Потрібно відзначити, що уряд Литви схвалив рішення про дострокове зняття з експлуатації Інгалійської АЕС за вимогами та рекомендаціями Європейського Союзу.

Як зазначила перший заступник міністра МНС України Тетяна Амосова: “Литовський досвід нам надзвичайно цікавий тим, що Литва успішно та безпечно знімає з експлуатації Ігналінську АЕС, яка рівнозначна Чорнобильській атомній електростанції.”

Разом з  першим заступником міністра МНС України Тетяною Амосовою в Литві перебуває новопризначений директор ЧАЕС Ігор Грамоткін.

http://www.kmu.gov.ua

Надруковано «ПЧ» № 8 (20) серпень 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 12 августа 2005 г. в 8:21
и размещена в разделе Новини, Чорнобиль і світ.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта