?> МНС і “Союз Чорнобиль України” підписали угоду | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
24.03.2007, рубрика "Соціальне партнерство"

МНС і “Союз Чорнобиль України” підписали угоду

Угода

7-го березня у Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Міністр Нестор Шуфрич та президент Всеукраїнської громадської організації “Союз Чорнобиль України” Юрій Андрєєв підписали Угоду про здійснення окремих заходів із соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Відкриваючи захід, Нестор Шуфрич зазначив, що ця Угода стане підтвердженням нашого реального наміру разом із “Союзом Чорнобиль України” вирішувати ті проблеми, які сьогодні стосуються суспільства в цілому. Ми не можемо і не маємо такого права відділяти наше суспільство від подій 1986 року. Це наша біда, долати яку необхідно спільно заради майбутнього.

Як зазначив Ю.Андрєєв, неможливо долати соціальні проблеми мільйонів чорнобильців, не налагодивши конструктивної співпраці з найбільш масовими чорнобильськими організаціями. І те, що продовжується традиція, започаткована іще Мінчорнобилем, є дуже добрим знаком. Проте суттєво ускладнює розв’язання всіх чорнобильських проблем, не тільки соціальних, те, що в Україні зараз немає органу, який би мав у своєму віданні всі чорнобильські проблеми. А тому СЧУ ініціюватиме внесення змін до Положення про МНС із метою посилення координуючої ролі відомства у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи. Андреєв запросив Міністра взяти участь у засідання Центральної ради ВГО “Союз Чорнобиль України”, що відбудеться 20-го березня, де будуть розглянуті питання соціального захисту чорнобильців у поточному бюджетному році. Нестор Шуфрич погодився, зазначивши, що він добре обізнаний із усіма озвученими проблемами, що хвилюють не тільки СЧУ. Крім того, зазначив Міністр, сьогодні розглядається питання концентрації всіх чорнобильських програм в одному відомстві.

Угода 2

Відповідно до укладеної угоди, у 2007 році “Союз Чорнобиль України” зможе використати на оздоровлення та лікування постраждалих громадян 1 мільйон гривень у межах відповідної бюджетної програми. Торік за його поданням були оздоровлені та проліковані 36 важкохворих. На лікування, забезпечення дорогими ліками та медпрепаратами були витрачені понад 670000 гривень, а на забезпечення протезами – понад 108000. Зазначимо, йдеться про особливо важкі випадки, а подавати на розгляд кандидатури на лікування можуть 490 районних, міських та обласних осередків СЧУ, які об’єднують сотні тисяч чорнобильців по всій Україні. Представники цієї ВГО беруть активну участь у роботі Громадської колегії при МНС, Консультативної ради з питань Чорнобильської катастрофи, Наглядової ради за використанням бюджетних коштів, передбачених на здійснення заходів громадськими організаціями соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Слід також відзначити активну і послідовну громадську позицію організації в законотворчій діяльності стосовно соціального захисту чорнобильців.

Дмитро Богуславський,

прес-служба МНС

Надруковано «ПЧ» № 6 (54) березень 2007

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 24 марта 2007 г. в 8:38
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта