?> На ЧАЕС випробовуватимуть ядерні відходи | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
18.05.2010, рубрика "Дайджест, Новини"

На ЧАЕС випробовуватимуть ядерні відходи

"Українські новини"

Державний комітет ядерного регулювання видав державному спеціалізованому підприємству "Чорнобильська АЕС" дозвіл на випробування з використанням радіоактивних відходів (РАВ) промислового комплексу із поводження із твердими РАВ. Про це сказано в повідомленні ЧАЕС, передає агентство "Українські новини".

 Своїм рішенням регулятор дозволив ЧАЕС здійснити "гарячі" випробування установок із вилучення твердих РАВ всіх категорій.

У повідомленні сказано, що дозвіл видано у рамках першого етапу введення в дію комплексу.

Як уточнила керівник інформаційно-аналітичної групи ГСП "ЧАЕС" Майя Руденко, зараз компанія ще не визначилася зі строками проведення випробувань і не затвердила підрядників робіт.

З її слів, ці питання будуть розглянуті на робочій нараді ГСП, яку заплановано провести до 24 травня 2010 року.

Міністерство з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи прогнозувало завершення проведення "гарячих" випробувань установки із вилучення твердих РАВ, а також заводу із сортування й переробки низько - і середньоактивних твердих РАВ до 2010 року.

24 квітня 2009 року Nukem Technologies передала в експлуатацію ДСП "ЧАЕС" промисловий комплекс із поводження із твердими радіоактивними відходами (ПКПТРВ), у тому числі установку із вилучення й завод із переробки твердих низько- і середньоактивних РАВ.

23 квітня 2008 року Nukem Technologies передала ГСП "ЧАЕС" спеціально обладнане приповерхневе сховище твердих РАВ, що входить до ПКПТРВ, розташоване на території комплексу "Вектор", що споруджується у Чорнобильській зоні відчуження.

ДСП "ЧАЕС" проводить роботи зі зняття з експлуатації ЧАЕС і перетворення об'єкта "Укриття" над зруйнованим енергоблоком в екологічно безпечний об'єкт.

 "Українські новини"

http://ua-energy.org/post/369

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 18 мая 2010 г. в 10:23
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта