?> На Чернобыльские программы выделена небывалая сумма | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.05.2007, рубрика "Новини"

На Чернобыльские программы выделена небывалая сумма

17 травня, в місті Біла Церква міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Нестор Шуфрич вручив ключі та ордери від квартир постраждалим на Чорнобильській АЕС, передає прес-служба МНС.

Усього нове житло отримали 23 сім’ї, в кожній з яких є інвалід - чорнобилець. Розчулений Міністр запевнив, що держава робить максимум за для допомоги постраждалим - «після такої зустрічі з’являється бажання робити все більше і більше. Ми розуміємо, що можливості бюджету обмежені, але вже в цьому році на Чорнобильські програми виділено на півмільярди гривень більше, ніж у минулому. Це підкреслює увагу Уряду до проблем чорнобильців».

Також Міністр зазначив, що в Міністерстві готується нова концепція, щодо забезпечення житлом наших чорнобильців і планується провести експеримент з однією з місцевих рад.

«Ми шукаємо можливість залучення інвестиційних коштів, хочемо створити умови для того, щоб ті інвестори, які зараз будують житло по Україні були зацікавлені надавати житло чорнобильцям. Зараз цей проект проходить узгодження у експертів. Ми сподіваємось отримати підтримку Міністерства юстиції, і якщо запропонована ідеологія виявиться такою, що її можна втілити, це суттєво покращить можливості надання житла постраждалим від трагедії на ЧАЕС», - зазначив Нестор Шуфрич.

Вдячні мешканці зі сльозами на очах демонстрували присутнім свої нові великі світлі квартири. Міністр особисто поздоровив та подякував кожному з них за мужність та героїзм.

http://www.from-ua.com

Надруковано "ПЧ" № 9-10 (57-58) травень 2007

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 29 мая 2007 г. в 13:01
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта