?> Національна Асамблея інвалідів України інформує | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
30.11.2004, рубрика "Соціальне партнерство"

ІНВАЕКСПО 2004”

5 - 7 листопада 2004 року у Київському палаці спорту відбулася Перша спеціалізована виставка
 
обладнання, технологій комплексної реабілітації та соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями "ІНВАЕКСПО 2004". Організатори виставки – Міністерство праці та соціальної політики України, ЗАТ “Київський палац спорту”. Співорганізатор – Національна Асамблея інвалідів України. Виставка організована під патронатом Київського міського голови О.О.Омельченка за підтримки Торгово-промислових палат України та м. Києва, Державного комітету з питань фізичної культури і спорту.

НАИУ-на-Инваэкспо

Проведення заходу призначене, в першу чергу, для ознайомлення спеціалістів та широкого кола відвідувачів з розробками та пропозиціями вітчизняного ринку товарів та послуг для інвалідів.

В розділах заходу:
  • протезування та ортопедичне обладнання;
  • засоби пересування для інвалідів, спеціальна техніка;
  • слухопротезування, обладнання та продукція для людей з вадами слуху та зору;
  • спеціалізоване обладнання приміщень для вільного та необмеженого пересування інвалідів;
  • медична реабілітація та медичні центри;
  • професійна реабілітація, освіта.

Инваэкспо-6

Робота виставки має на меті сприяння безпосередньому спілкуванню та взаємодії між виробниками, імпортерами, дистриб’юторами та потенційними споживачами, підвищенню загальної інформованості суспільства щодо проблем та досягнень сучасного життя інвалідів, наданню цільовій аудиторії конкретної інформації щодо новинок, послуг для людей з обмеженими фізичними можливостями.

У виставці також взяли участь медичні організації, які матимуть змогу ознайомити відвідувачів зі своїми методиками лікування та профілактики інвалідності, розробками в галузі технологій медичної реабілітації. Свої послуги представили санаторно-курортні комплекси та організації інвалідного туризму.

"ІНВАЕКСПО 2004" ознайомить відвідувачів з пропозиціями щодо працевлаштування інвалідів, роботою підприємств, на яких працюють люди з обмеженими можливостями. Особливу увагу було приділено реабілітації дітей-інвалідів, проблемам навчання, новим методикам та використанню інформаційних технологій.

Вигідне розташування Палацу спорту в центральній частині міста, рекламна підтримка та цільова розсилка запрошень по державних установах, медичних закладах, дистриб’юторах профільної продукції, реабілітаційних центрах, асоціаціях з усієї України дозволило привернути до заходу увагу як спеціалістів, так і широкого загалу.

Коляски-Артема
Під час проведення “ІНВАЕКСПО 2004” було представлено офіційний каталог виставки з докладною інформацією про діяльність експонентів. Розповсюдження каталогу здійснювалося як на самій виставці, так і шляхом розсилки по підприємствах та організаціях України, Росії. Примірники виставкового каталогу отримають закордонні організатори провідних профільних виставок таких, як “Rehatech” (Москва), "Rehacare" (Дюссельдорф), "Handicap" (Прага) та інші.
 
Таким чином, метою роботи виставки є також сприяння налагодженню ділових стосунків між українськими та іноземними підприємствами. Запрошення на “ІНВАЕКСПО 2004” провідних виробників Росії та інших країн СНД було продиктоване тим, що на сьогоднішній день існує нагальна потреба в обміні досвідом із закордонними спеціалістами, ознайомленні з існуючою в інших країнах практикою виробництва та використанням новітніх технологій, а також в укладанні угод по збуту готової продукції.
 
Повноцінна участь інвалідів в різних сферах суспільного життя, вільне самовираження та відсутність просторових та соціальних бар’єрів є найважливішими складовими реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями.
 
Оргкомітет "ІНВАЕКСПО 2004" підкреслює, що виставка матиме не лише комерційне спрямування, а й надання їй значення суспільної події завдяки проведенню культурних та спортивних акцій, художньої виставки, запрошенню видатних особистостей та почесних гостей зі складу діячів мистецтва. Тому окремою та важливою частиною програми виставки були спортивні змагання, які пройшли на арені Палацу спорту за підтримки Параолімпійського комітету України.

Надруковано «ПЧ» №11/ 2004

Запись была опубликована: (ом) Вторник, 30 ноября 2004 г. в 8:29
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта